Eldiven-anahtar takımı-Sigma2006-Elk Şapkalar

Erdem Eryiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
175
Sigma bc2006 km-nabız saati.Bütün özellikler mevcuttur.Kadans ölçer...Ürün sıfır ayarındadır.Sadece 1 hafta kullanılmıştır.Her türlü garanti verebilirim.Fiyat:190TL
(link)
(link)
(link)

ELK kask altı şapkalar...Ürünler sıfırdır.Elimde 2 adet bulunmaktadır.Piyasa değeri 45TL dir.Fiyat:20TL 2 sinide alana Fiyat:35TLdir.
(link)
(link)

Cyclone Olympıc92 M beden eldiven.Az kullanılmıştır.Fiyat:10TL
(link)

Torq full anahtar takım seti.İçerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlar mevcuttur.Tamamen paslanmaz,alüminyumdur.Ürün sıfırdır.Fiyat:30TL
(link)
(link)
(link)

Scudo

Erdem Eryiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
175
Evet alyan yok onun haricinde tornavida çeşitleri -testeresi -makası vs... tüm ekipmanları var.Her bisiklet kulllananın uzun yola giderken yanında bulundurması gerekir diye düşünüyorum .

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Merhaba, alüminyum demişsiniz ama takımdaki aletler sanırım paslanmaz çelik olmalı?

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
şapkaya manisa yarışında bakma imkanımız var mı

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
kusura bakmayın amacım bir sorun olmasını engellemek yanlışım varsa düzeltilsin ama bc2006 kadans ölçmez; altimetre, termometre, kalp atışı gibi özellikleri vardır ama kadans ölçmez

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
2006 kadans ayagını ayrıyetten alıp içine kodlayınca kadans ölçmeye basşlıyo

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
kadans aygıtının nerede satıldığını yazarsanız ayrıca kodlama hakkında nasıl yapıldığını yazarsanız sevinirim çünkü ben de 2006 kullanıyorum hem inglizcem var hem almancam ama kullanma kılavuzunda böyle bir ibareye rastlamadım ayrıca sitesinde de yazmamışlar yardımlarınız için teşekkürler

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
konuyla tamamen alakalı birşey soruyorum bu cihaz kadans ölçer mi ölçmez mi? bu kadar basit; sattığınız aletin özelliği hakkında bir düzeltme yaptım ve biri benim yanıldığımı söyledi. dikkatinizi çekerim fiyat hakkında yorum yapmıyorum. satacağımız ürün hakkında doğru bilgilendirme yapmalısınız. eğer ben yanılıyorsam doğrusunu öğrenmek istiyorum. yaptığım yanlış ise moderatörlerden uyarı gelir ya da banlanırım

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
felis antalyada 2006 kullanana bırınde kadan ayagını baglı sekılde gordum ve bende ona dayanarak soyledım kadans ayagını aslı bısıkletten alabılırsın ama size 1 tane verırlermı bılmıyorum kodlama ısnıde bılmıyorum ondan gordugumden soyluyorum