Suluklu sırt çantası promosyon fiyatına

BF Okuru

Üye
Tepki
2
18Litre ici sirt cantasi. Kozyatagi Carefourda 29ytlye satiliyor promosyon fiyatina !!!
altindan yagmurlugu cikiyor tum canta kapaniyor islanmasin diye 4 tane fermuatli gozu var
sagda ve solda file gozler var cep telefonu icin tasima cantasi var icinde anahtarlik askiligi var sirtina aldiginda ne sirtin terliyor nede omuzlarin omuzluk bolumleri filitreli oyuzden terletmiyo omuzlar ve goguz kisminda terleme soz konusu degil. diger ozelliklerini kendiniz iceleyin artik.

1,5 lt lik suluk haznesi 3,8ytl ye satiliyor !!!

500ml metalik olan termos 14ytlye satiliyor 12 saat soguk tutuyor suyu
750ml mavi olan termos ise 5ytlden satiliyor

dun aldim hepsini sizle paylasmak istedim bosuna dunyanin parasini vermeyin !!!

Scudo

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
bütün carrefourlarda varmıdır acaba?

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
ya bugün baktım aynı çanta ama içinde öyle özel hortumlu suluğu yoktu???
o mavi termostanda vardı ama diğerini göremedim.
çantayı alacaktım ama suluk kısmını göremedim :( acaba ben mi dikkat etmedim diicem ama yoktu yaaa...

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
1,5 lt lik suluk haznesi 3,8ytl ye satiliyor !!!

Ayrı satılıyor

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
Tşkler. Bir daha baksam sanırım iyi olacak..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
zaten fiyatlari ayri yazdim ben birlikte satilsaydi ole yazardim degilmi.

termos`un markasi Sentez !!!
3 boyda termos var orda
330ml
500ml
1lt
3 farkli boy var 1ly cok agir bisiklete gore 330 en idaali ama bi ise yaramaz oyuzden 500ml aldim ben.

dun carrefourdaydim kasada hemen onumde termos ve suluk haznesini alan biri vardi keske sorsaydim kardes bizim forumdanmisin diye :)

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
henüz gidemedim. bugün gidebilirsem çantayı almayı düşünüyorum. hortumlu suluk aparatını bulamazsam belki yardımınızı isterim ;)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
terletmiyor diyorsunuz ama aramızda çantayı deneyen var mı normal sıvı alım çantalarına göre ne derece terlediyor

Gunesak

Aktif Üye
Tepki
224
Tesadüfe bakın...
Geçen hafta doğum günümde bana hediye olarak gelen çanta bu. Hatta tam elle taşıma kulpunun orada üzerinde mavi damla işareti olan bir plastik parça var. Baştan ne olduğunu anlamamıştım. ama şimdi fotoğrafta görünce anladım onun hortum çıkışı olduğunu. Ama tabi bana suluk aparatıyla birlikte gelmedi. Çantayı ben görüp alsaydım bu ayrıntıya mutlaka dikkat eder, suluğuyla falan alırdım.
Merak ettiğim ve yanıt beklediğim noktalara gelince...
1- Bahsettiğiniz 1,5 litrelik su haznesi nasıl bir şey? eğer hortumla su çekilecek bir sistemse su haznesinin torba gibi esnek bir şey olması gerekir. Aksi taktirde suyu emmek mümkün olmaz. Sanıyorum resimdeki alüminyum mataralar bu sistemin bir parçası değil. Doğru mu?
2- Yine bu sistemin içine hiçbir şekilde hava almaması gerekir sanıyorum. Yoksa her su içileceğinde önce sistemdeki havanın tahliye edilmesi, suyun her seferinde hazneden boruya kadar tekrardan çekilmesi gerekir. Bu bağlamda hortumun başındaki emme kısmının içinde tek taraflı çalışan bir valf olması gerekir. Böyle bir parça var mı? Bunun kalitesi nasıl?
3- Yukarıda bahsettiğim ve hortum çıkış deliği olduğunu düşündüğüm plastik parça çantanın kumaşına sıkı sıkıya dikilmiş. Eğer bu hortum çıkış deliğiyse orayı sökmemiz mi gerekecek?
Alt tarafı bir sırt çantası için bu kadar soru sorulur mu diyebilirsiniz ama gerçekten kafama takıldı. Sorulara cevap alabilirsem belki boşu boşuna taa çantanın alındığı mağazaya kadar gitmeme gerek kalmaz.
Teşekkürler.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
1.evet, bildiğin torba, sadece malzemesi kalın..dikdörtgen bir naylon.. aluminyum mataralar ayrı..
2.aynen dediğin gibi sisteme hava girişi yok.ağızlık tasarımı hava girişine izin vermiyor.
3.muhtemelen o parçanın oralarda bi yerden çıkışı vardır, çantanın içinden de incelemek gerek.

bütün soruların yerli yerinde ;)

bu çantayı ve torbayı bildiğimden değil, su torbalarını ve sırt çantalarımı genelde bildiğimden yorum yaptım. yukarıdaki ürüne özel farklılıklar varsa eklemenizde fayda olacaktır.

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
Arkadaşlar çantayı aldım bugün.. Ancak hortumlu suluk aparatı yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Benim için alabilecek varsa parasını gönderirim..

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

(link)
Bu konuda bahsi geçenler linkteki kadar kaliteli değiller tabiki. Sadece şekil açısından size fikir verir.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

#14 nolu behcetatinc'in mesajı sanırım size de fikir verecek, yardımcı olacaktır.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Suluk kısmını buldum.
Ancak çantasını bulamadım.
Şaka değil.
2 ayrı carrefour a baktım.

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
istinye carrefoura baktım ikiside yok, beylikdüzü carrefoura da bugün abim bakacak.

Gunesak

Aktif Üye
Tepki
224
Cevaplarınız için teşekkürler. Ankara'da zaten sadece 1 tane Carrefour var. Orada buldum buldum. Bulamazsam da artık suluksuz kullanırız. Ama yine de suluksuz bile olsa güzel çanta. İnce uzun tasarımı sayesinde tüm sırtı kaplamıyor. Sırta değen kısmında uzanan yastık gibi iki parça, çantanın sadece bu noktalardan sırta değmesini sağlıyor ve terlemeyi minimum düzeye indiriyor. Omuz kayışları da ağ şeklinde ve yine terlemeyi azaltmaya yönelik düşünülmüş. Görünür yerlere reflektörlü şeritler dikilmiş. Yağmurluğu da güzel. Fakat arkada kullanılan çapraz lastikler biraz fonksiyonellikten uzak, daha çok şekle yönelik gibi geldi ama o kadar da olur artık. Sonuç itibarı ile tavsiye edilir.

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79

burda da çanta var suluk yok.. istersen karşılıklı gönderebiliriz.