bisikletim

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
benim 10 sene aradan sonra 5. bisikletim trek 4300d; 3.nün kadrosunu çatlatmış 4.nün ön çatalını eğmiştim; yamulan jantların, dağılan göbeklerin, yarılan lastiklerin sayısını hatırlamıyorum. satanlar buna bir şey yapamazsın dediler (asıl konuları bisiklet değil ve forumla alakaları yok) bir kaç gün sonra ön göbekte hasar oluştu :D

fotoğrafları kastamonu ''hacı veli'' de çektim

(link)

burası hacı velinin tepesi:
(link)

konuyla pek ilgisi olmasada bu güzel manzaranın bir fotoğrafınıda eklemeden yapamadım.
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı olsun bisikletin .maşallahın varmış o kadar bisikleti parçalamışsın.buna bişi yapma istersen çok asil duruyor :)

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
teşekkür ederim. bahsettiğim bisikletler bunun kadar kaliteli değildi tabi :)

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Özellikle bisikletin renk uyumu çok iyi.

pikare

Üye
Tepki
16
Hayırlı olsun.İnşallah bu sağlam kalır uzun bir süre :D bende acaba hussar değilde aynı fiyat aralığında bir trek mi alsam.Ama hussar da çok şeker ya :D ...

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Trek sağlam yapıyor kadroyu ama dikkat etmek gerek elbet.:D

Sorun çıkarmadan zevkle yol alman dileği ile.

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
teşekkür ederim arkadaşlar:) , on sene aradan sonra 2-3 gün içinde bisiklet almaya karar verdim ve tatile gideceğim için aceleyle karar verip bunu aldım, diğer markaların artılarını ve eksilerini aslında hiç bilmiyorum bu yüzden sana bir markayı tavsiye edemem sevgili pikare. bence hangi markayı alırsan al kadro ve çatalın sağlamlığından emin ol, bu parçalar hayati önem taşıyor

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
hayırlı olsun gri ile siyahın renk uyumu çok güzel olmuş güzel günlerde pedallarsınız artık :)

pikare

Üye
Tepki
16
@başarist

Sağolasın abi düşünmen yeter.Ben forumda bayaa bi araştırdım HUssar iyidir :D :D :D tekrar iyi günlerde kullanman dileğiyle ...

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni bisikletini güle güle kullan abicim. İnşallah buna birşey olmaz. Gerçi kadron bildiğim kadarıyla ömür boyu garantili fakat, amacı dışında kullanımlar garanti dışı kalıyor haberin olsun :( Neyse kazasız, belasız, bol pedallı günler dilerim. Bu arada manzara çok güzel. Yazları kastamonu 10-15 gidiyorum. Gezmedik yer bırakmamak üzereyim (araba ile) ama Hacı Veli'yi çok beğendim tam olarak nereye bağlı. Bu yazda Ilgaz, Gideros koyu ve birde geçen sene Valla kanyonuna gittim daha gündüzden her yer karanlık olmuştu ve akşam olmaya az kalmıştı köylüler tavsiye etmediği için 10-15 dk. gezdim hiçbir şey anladım tekrar gideceğm.

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
@soneryen

teşekkür ederim. hacıveli abana limanına 2-3 km. mesafede, bizim eve 10 km kadar yakın, bu sahilde güneş denizden doğar ve yine denizden batar. her sene mutlaka kastamonuya bir kaç günde olsa vakit ayırırım, toros yaylalarından sonra gödüğüm en güzel doğaya sahip. denizin tuz oranı cok az, genelde kayalık, hava ise akdeniz kadar sıcak değil bu yüzden burayı daha çok tercih ediyorum ama hava şartları yüzünden her zaman denize girme imkanı olmuyor

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Hayırlı olsun bunu da kırarsan artık bisikleti bırak :D :)

spidro

Üye
Tepki
3
hayırlı olsun..cok sade ve güzel görünüyor..kazasız belasız sürüşler... :)

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
kardeşim hayırlı olsun çok gsl bir bisiklet güle güle kullan

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Yaklaşık bir sene sonra ''deve'' min yeni hali bu
http://i264.photobucket.com/albums/ii174/basarist/SV100303.jpg
sele borusu, çemberler ve kadro dışında orjinal parçası kalmadı :)
xtr, xt ve muadili sram ekipmanlarla cüzdanı epey yaraladım, sırada kadro var artık.