25 Tem. - 9 Ağu 2014 Aksaray-Kayseri-Malatya-Adiyaman-Sanlıurfa-Antep turu haritalı

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Doğu Karadeniz turundan Uğur Başdağ ile erken döndüğümüzden dolayı 1 haftalık senelik izinim var bu tatili Ramazan bayramı ile birleştirmeyi düşünüyorum.
25 Temmuz - 9 Ağustos 2014 Aksaray-Kayseri-Malatya-Adiyaman-Sanlıurfa-Gaziantep turu yapmayı planladım. Bu turda geçen Karadeniz turunda güzergahı tamamlayamamıştık bu turda güzergah dışına çıkılmayacak şekilde gerekli teçhizatla tura çıkılacaktır.
Turda katılmak isteyenler gelebilir. Gelen olmaz ise tek başıma yapmayı planlıyorum.
Konaklama çadırda yapılacaktır.
(link)
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/10272761_10203839137528938_7896747023259849193_o.jpg

Scudo

Celalettin aktaş

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Sedona
Ramazan bayramında şehir dışına çıkmaz isem günü birlik sizlere eşlik ederim.

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Eşlik ederseniz mutluluk duyarım

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Erzincan' a da gelmek isterdim ama zamanım yetmez kısmet başka zaman.

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Mehmet Akbaş arkadaşım Aksaray' dan Kayseri ye kadar eşlik edeceği için teşekkür ederim.

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Türker bey Kayseri de yol arkadaşlığı edeceği için teşekkür ederim.

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Bu rotamı Kayseri güzergahından sonrasını değiştirdiğimi bildirmek isterim sebebi de son zamanlar çıkan olaylardan kaynaklı evdekilerin endişe duymasından onları rahatlatmak amacı ile böyle bir değiştirme söz konusu olmuştur.
Sonuçta anne ve babamız biz kıymetlimiz ben tur yaparken onlarında benim yaptığım turu desteklemesini isterim.

Tugay Sonsuz SERT bey tarafından da Erzincan' a davet edilmem ve Karadeniz turunda da Serkan Namazcı ile görüşmeyi düşünüyordum bunlarında tur güzergahının değişmesini sağlayan diğer sebeplerdir.

Sonuç olarak güzergahın son hali

https://i.hizliresim.com/aqr8Wg.jpg

• Beğen
Tepkiler: Cihan Soyugazi