MTB için sele önerisi

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
arkadaşlar mtb için sele önerisi istiyorum beyaz renk olursa daha iyi olur ağırlığı 250 gr geçmeyecek şekilde güzel bir sele istiyorum

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Brooks alın herkes tavsiye ediyor galiba yakında bende alacağım :in:

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Brooks herkese tavsiye ediliyor ama herkese uyuyormu bu söyleyen yok, sonucta evet brooks rahattir ama herkese uyacak diye bir durum yoktur. SELE TAVSIYE ÜZERINE ALINMaZ. Birde brooks sellelerr MTB'ye yakismaz. Benim görüsüm böyle ve selle hakkindada hep böyle kalacak. Sele denenerek alinir.

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
haklısınız da bulunduğum yerde geniş ürün yelpazesine sahip bir yer yok mecbur öneri üzerine alacağı

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
@Murat Cömez

sele denenerek alınır evet sıze katılıyorum,fakat nasıl deneme sansımız olcak,bir magzada mesela sele bisiklet uzerınde degılse? :confused:

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Önce en önemlisi genisligini bilmeniz gerekiyor, bu sart. Deneme de bir kac sele ile denenir (Bu deneme bisikletciler de üzerine oturarak denenmez uzun bir süre kullanarak denenir), biliyorum bu hobby ciddiye alininca biraz pahali oluyor ama gülü seven dikenine katlanir.

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bulunduğunuz il ilçe her neresiyse oradaki bisiklet mağazalarından birine bisikletinizle birlikte gidip almayı düşündüğünüz sele yi bisikletinizin üzerine taktırıp bir süre deneyin. Bu biraz uygun bir yöntem en azından uygulama imkanı olan bir yöntem diye düşünüyorum. Yada hiç olmadı arkadaşlarınızın falan kullandıkları sele yi deneyin. mesela 1 2 günlüğüne bisikletlerin selelerini değiştirin. Rahat ettiğiniz bir sele olursa aynısını siz de alın.