Yaz Aylarında Karadeniz Turu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese Merhaba,
Yaz aylarında 15 günlük yıllık iznimi değerlendirmek, çeşitli yerleri gezip görmek, bisikletin verdiği özgürlük hissini doyasıya tatmak amacıyla 7-12 gün aralığında kamplı bir tur yapmayı planlıyorum. Rota ........ Tarih ..........; kısımlarını şimdilik boş bırakıyorum. Öncelikli hedefim burada bu tura katılmak isteyen arkadaşlarla tanışmak. Belli bir sayıya ulaştığımız vakit boşlukları birlikte dolduralım istiyorum.
Daha önce uzun bir tur ya da kampçılık deneyimim olmadı. Fakat bir yerden başlamak gerek diye düşünüyorum. Çeşitli tur yazıları ve makalelerini okumaktayım. Bu bilgilerin çok büyük yararı olacağının bilincindeyim. Gerekli ekipman araştırmalarımı yapmaktayım ve tur için gereken bütçe birikimine başlamış bulunmaktayım.
İstanbul'da yaşıyorum. Tura İstanbul'dan başlayacağız diye bir kaide yok. Ortak belirleyeceğimiz bir şehirden yine belirlediğimiz rota dahilinde yol alabiliriz. Tüm planları birlikte yapacağız. Katılmak isteyen arkadaşlar için iletişim bilgilerim;
e-mail/Facebook: ugurbasdag1@hotmail.com
Gsm: +90 536 991 06 66

. sevgiler....

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yanlış anlaşılma olmadan düzelteyim tur en az 7 en çok 12 gün sürecek.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Durum güncel arkadaşlar. Tur için kendi açımdan en uygun ayın Haziran olduğuna karar verdim. Katılmak isteyen arkadaşların mart ayı sonuna kadar iletişime geçmesi rica olunur. Katılım,olmazsa hazırlıklarımı yapıp tek başıma çıkacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet arkadaşlar Taha Güngör 'ün katılımı ile 2 kişi olduk. Haziran ayında karar kıldık. Muhtemel tarih 22 Haziran olacak. Zamanın seyrine göre 1-2 hafta öne de çekebilirlz. Turumuz Düzce'den başlayıp Artvin'de son bulacak. Bunun için 12 günümüz var. Gideceğimiz şehirler sırasıyla: Düzce, Bolu, Karabük, Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin şeklinde olacak. Kesin olmamakla beraber bir kişinin daha katılma ihtimali bulunuyor.

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
belirlediğiniz tarihlerde bende bursa-batum turuna çıkıcam denk geliriz.selamlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aldığım bir tur teklifinin cazip gelmesi ve katılacak arkadaşların net cevap vermemesi sebebi ile turu ileri bir tarihe erteliyorum.