Gian ATX Pro

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
Uzun süredir son halini göstermemişti podyumda adamım. Çok istedi paylaş diye, onumu kırıcam. :islik:

(link)
(link)
(link)

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet bencede böyle yakisikli bir arkadasin istegi kirilmaz diye düsünüyorum. Güle güle kullanin. Güzel bir bisiklete sahipsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Murat PEKER

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Eleman on numaraymış gerçekten güle güle kullanın keyifli sürüşler.....

• Beğen

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Zaten giant hayranıyım her gördükçe hayranlığım artıyor güle güle kullan ,yanlız fren kolları bu şekilde güzel görünüyor ama kullanımı zor olmuyormu bu şekilde sıkabilmek için eller baya aşağıda olması gerekiyor

• Beğen

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
"yanlız fren kolları bu şekilde güzel görünüyor ama kullanımı zor olmuyormu bu şekilde sıkabilmek için eller baya aşağıda olması gerekiyor"

Teşekkürler güzel yorumlarınız için. Fren kolları bu şekilde daha kullanışlı geliyor bana, elcikleri tutarken ani bir durumda fren koluna daha seri geçiş sağlıyor. Kollar yukarı doğru kalkık olunca parmakların takılma oranı daha fazla arttığından böyle alıştım ve daha ergonomik gelmekte. Birde yokuş çıkarken ayakta sürüş tekniğinde de daha basit oluyor frenleme ;)

sener35

Daimi Üye
Tepki
90
İsim
Şener P.
Bisiklet
Sedona
bu epicon maşa hangi yıl ve model?üst tarafı da beyazmış bazı modellerde maşa beyaz üst kısmı siyah oluyor ondan soruyorum