21 Nisan BGB İstanbul Belgrad Ormanı Büyük Baraj Gezisi (Toplam 50km )

Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar
Bu hafta süper bir baraja gezmeye gidiyoruz :)

Rotamız:Eminönü-Kadıköy vapur iskelesinde (Eminönü'nde) saat 10:00'da toplanıp 10:30'da hareket ediyoruz.Eyüp yönüne doğru harekete başlıyoruz Ayvansaray caddesi üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Devamında Yavedut Cad. -Bahariye Cad. -Silahtarağa Caddesinde İgdaş'ı geçtikten sonra yolun sonundan sağa döneceğiz Sevinç Cad. yolun sonundan sola dönecegiz. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. üzerinden devam edeceğiz. Daha sonra Hasdal Kemerburgaz Yolu'na bağlanıyoruz. Devamında Selanik Blv (Kemerburgaz Yolu) sağa doğru ilerliyoruz İstanbul Cad. ana yoldan sağa Zümrüt sokağa bağlanıyoruz. Yolun sonundan sağa devam ediyoruz ve yol üstünde soldaki baraja ulaşıyoruz.

Not: Lütfen kaskınızı takınız !
Gelirken yanınızda
Yedek Lastik
Yama ve Alyan Takımı
Getiriniz.Sevgiler.

Scudo
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Turla ilgili bilgi almak için ; (link)

Grubumuza katılmak için ; (link)

Tur performans turu değildir arkadaşlar, tura gelip hayal kırıklığı yaşamayın. Hızımız gruptaki en yavaş üyeye göre belirlenecektir.

mhmmt111

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Salcano
tura gelmeyeceğim ama güzel tur olacaktır :)

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
17 kişi geleceğini vaad etmiş, bgb için az rastlanır nitelik de bir tur olacak, maltepeden 9da çıkacağım anadolu yakayı temsilen birileri olsun değil mi ;)

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@Murat Ekmekçi
Murat selam yrn bende gitmeyi dushnuyorum maltepeden. Bi yerde bulusup gidebilriiz. ?

Tepki
28
Bisiklet
Carraro
@Murat Ekmekçi

Ne zamandır göremiyorduk sayın Ekmekçi sizleri :D
Bu hafta da ben yokum ama güzel tur olacak inşallah. Beylikdüzü Bahçeşehir ve Beylikdüzü ekipleriyle beraber Çatalcaya davetliyiz.

Bu hafta kalabalık ve güzel bir tur olacak inşallah.

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@CAVOGUZHAN

Saat 9.50 de vapur var 10.20 de eminonunde oluyor. Saat olarak en uygunu o. 05302266197 den ulasabilirsin detaylari konusuruZ

Tepki
1
Bisiklet
Kron
beyler, bayanlar yemek olayını nasıl hallediyoruz...barajın yakınında bi dinlenme teeeesisi var gibi gözüküyor orası mı mühimmat depomuz olacak yoksa sandviç falan mı ayarlasak? :Dü

Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Belgrada dönmeden market varmış, ben daha önce gitmedim ama Ahmet oradan halledebiliriz dedi. yad a evden yanınıza sandviç veya tost tarzı bir şeyler alabilirsiniz.

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
ekmek aramı hazırladım artık yatıp gücümüz toparlayalım belki belgrad dönüşüne eyüpe tırmanırım!(hani aklında olan varsa)

Tepki
28
Bisiklet
Carraro
turumuz sağlıklı bir şekilde bitmiştir arkadaşlar.
Etkinlik fotoğrafları için ; (link)