Büyükada'da Ev Sahipliği.

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
İstanbullu bisiklet tutkunları ve camiadaki diğer arkadaşlarım.. :D

İstanbul'da bir dağ bisikleti yarış organizasyonu yapılması için yıllardır hep bir istek içinde olduk ve geçen sene sizinde bildiğiniz gibi 2006 Türkiye Şampiyonası'da Büyükada'da yapıldı.Güzel bir organizasyon oldu.Bu sene daha güzel olmasını istiyorum.

UCI takviminde C1 klasmanında yapılacak bu yarış için yabancı sporcular güzel ve çekici olan İSTANBUL'a gelecek.

Milli sporcularımız için her zaman önemli olan puanları başka sporculara kaptırmak istemiyorum. :boese157:

Bundan yola çıkarak Büyükada yarışı hem misafir perverlik hem de bizim sporcularımıza destek vermek amacıyla büyük önem taşıyor.

İstanbul'lu ve bu camia'da eski bir sporcu olarak kalan zaman içerisinde iyi bir yarış duyurusunu yapmak istiyorum ve sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

2.Büyükada Dağ Bisikleti Kupası ,organizasyonu için 2 adet poster hazırladım.birisi renkli diğeri siyah beyaz.Kendi imkanları ile çıktı alıp asabileceğiniz yerlerin olabileceğini düşünüyorum.Üniversite,Vapur gişeleri,Adadaki dükkanlar,iş yerleri vb.

http://img337.imageshack.us/img337/4213/afi46uq0.jpg

Ekonomik (siyah/beyaz) baskı için 2 çalışma olabilir.

http://img260.imageshack.us/img260/9778/af2qn6.jpg

Ayrıca yine sporcularımızı desteklemek ve performanslarını yakından görmek için seyirci alanı haritası çıkardım.Yarışı nasıl seyredebilirim diye soranlara bir görterge olabileceğini düşünüyorum.Çoğu insan nerede duracağını bilmek ister.Umarım işe yarar.Bu haritayı sizi veya yarışı seyretmeye gelecek arkadaşlarınıza yollarsanız sevinirim.

http://img124.imageshack.us/img124/5906/seyircialanol6.jpg

Bu konudaki olumlu olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum.

Hafta sonu Ada'da görüşmek üzere.

BORA TİRKİ

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bora Abi ellerin dert görmesin.
Bu yarış gerçekten önem taşıyan bir yarış. İstanbul, diğer ülkelerce de en çok tanınan ilimiz olduğu için yabancı sporcu katılımının çok üst seviyede olmasını bekliyorum. Eh bu durumda da bizim sporcularımızın olimpiyatlara katılmak için ihtiyaçları olan puanları almaları da güçleşiyor.
Tüm bu güçlüklerin üstesinden gelmek ise büyük bir seyirci desteği ile çok daha kolay olacak (sporcu psikolojisi :)) Sakın "Ben yarışanları tanımıyorum, adlarını bilmiyorum" diye düşünmeyin. Sizin onlara çıkış etaplarında "Haydi evlat çevir şunu" diye bağırmanız bile çok büyük motivasyon kaynağı olacaktır.

Tüm planlarınız iptal edin, misafirlerinizi geri çevirin (veya yarışa davet edin :)). Alın bisikletinizi de, atlayın Pazar sabahı ada vapuruna ve hem orada ki kıyasıya mücadeleyi izleyip keyif alın, hem de sporcularımıza destek olun.

29 Nisan sabahı BüyükAda'da görüşmek üzere! :cool:
Yarış programı ve detaylar için (link)tıklayınız!

ibrahim89

Daimi Üye
Tepki
49
bence siyah beyaz olan farklı ve güzel olmuş..bu sporun gelişmesini ve sevilmesini sağlamak isteyenlere düşen görev katılımın artması için elimizden geleni yapmak..adada görüşmek üzere..

Tepki
5
Çok güzel hazırlanmış Tebrik ediyorum. Ben birkaç tane sticker haline getirip okulda güzel yerlere yapıştırabilrim. s/b olan çok güzel olmuş.

serix

Üye
Tepki
2
Dağrusunu söylemek gerekirse afişi beğenmedim eğer kızmazsanız bende birsey yaptım. A3 boyuturda rahatlıkla çıkış alınabilir.
Ve eğer bu konularda yardım gerekirse bana ulaşabilirsiniz elimden geleni yapmaya çalısırım.

• Beğen
Tepkiler: güray

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
http://www.bisikletfederasyonu.gov.tr/upload/data/buyukada_posteR200.jpg

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
siyah beyaz olandan çıktı almaya başladım.bildğim işlek noktalara koyacağım.süper bir yarış olacak ben şahsen çok heyecanlıyım..:)

• Beğen
Tepkiler: güray

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
siyah beyaz olan gayet kullanilir ve guzel olmus, herkes cikti alabilir
tesekkurler paylasim icin :)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
teşekkürler bora,
ellerine sağlık. siyah-beyaz olanı bende beğendim.
yarışmaya katılacak tüm pedalşörlere başarılar diliyorum...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@gurol

Diğer konudaki mesajları birleştirince bu tasarım biraz geride kaldı.
Eline sağlık Gürol Abi.
Ada'da görüşmek üzere...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bende rum resımlerın cıktılarını aldım
bunları cogaltıp bızım dogubanka asmaya goturecem;)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Harika olmuş Boracığım ellerine sağlık, siyah beyaz olanında insan ve bisiklet figürleri biraz daha öne çıkarsa çok daha güzel kanımca, diğeri zaten harika...
Umuyorum çok güzel bir yarış olacak ve hafızalara kazınacak...

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@serix

serix senin afişteki figür manavgat mtb marathonundaki figürle aynı.daha özgün çalışabilirsin ama yine de güzel olmuş..

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
bora, güzel bir çalışma olmuş bilseydim bizim okuldaki yarışın afişini de sana hazırlatırdım.:) bizim afiş de bitti, gürkana göndereceğim eğer vakit bulubilrsem.
Bir problem çıkmadığı sürece büyükadaya gelmeyi düşünüyorum,umarım görüşürüz yine..selamlar..

ExtremE

Aktif Üye
Tepki
26
geçen seneye göre parkurda önemli değişiklikler oldumu ?

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
konu ile alakasız ama il dışından gelcekler için gecelik uygun oteller varmı yarış alanına yakın...kadıköyde olabilir...:eek: :rolleyes:

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar bende yarışlarda olacam ama 60 dakikayamı katılmak doğru olur yoksa 90 dakikaya ktılmak doğru olur cevabınızı bekliyorum