Sincan-Dinar 362 Km/gün

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Ulan yine Dazkırı'Ya gidiyoz, 400km yapacaz diye çıktık aksilikler yüzünden yine başaramadık. Hatta bu sefer Dinar'a bile varamadım. (Şundan bahsediyorum (link))

Dünün Özeti:
Toplam km: 362
Ortalama hız: 28.8 Km/sa
Toplam süre: 16 saat
Ortalama kadans: 78
Ortalama nabız: 145
En yüksek nabız: 186
Toplam tüketilen enerji: 9300 kcal

Yolun ilk 50km'sinde pabuç janta sürüyormuş farkında değilim. Ben de diyorum ortalama niye bu akdar düşük. Sonrasında bir beton kamyonunu rüzgarına girmemle durumu telafi ettim. Yoldan geçenler sürekli benim fotoğrafımı çekiyordu.
Meteoroloji yine yanıldı. Kuzeyden esecek rüzgar lodos esti. Bu da beni hayli yordu. Çok fazla mola verdim. Dolayısıyla toplamda 16 saat sürecek yol tamamlanmamış haliyle 16 saat sürdü. Son 20 km'yi karanlıkta sürdüm, önümü görmeden. Bu da sonunda lastiğin patlamasına sebep oldu. Ve ne yazık ki pompam yanımda yoktu!!! Nasıl iş anlamadım ama yoktu işte. Niyetim kalan 40km'yi dedemin eskortluğunda tamamlamaktı ancak yine nasip değilmiş demek ki. Belki seneye artık.

Bu arada yarın Dazkırı'dan Marmaris'e gitmeyi planlıyorum. Yanımda pompa yok, yapıştırıcı da formama akmış. Denzili'den bana yardım edebilecek birileri var mı bu konuda? Yani yol bisikleti için pompa bulabileceğim bir yer biliyorlarsa bana yardımcı olurlarsa hatta belki önceden alıp yolun son 20km'sinde karşılayıp bana teslim ederlerse çok sevinirim.

Daha ayrıntılı yazmak isterdim ancak vakit kısıtlı biraz. Şimdilik böyle özet geçtim, idare edin :)

Scudo

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
Bir günde 362 kilometre mi??? :Ahhh-1660

Ben bırakıyorum bisikletçiliği arkadaşlar haydi bana müsade.

Bu ne yaa?

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Siz yarın ne zaman Denizli'de olacağınız söyleyin yardımcı olurum.Hatta size Tavas-Kale tarafına kadar eşlik edebilirim isterseniz.Yol bisikletim var.

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Bunu duyduğuma gerçekten çok sevindim.
Ben yarın tahmini 8:00 gibi orada olmayı planlıyorum. Dazkırı'dan 5:00 gibi çıkacağım, Denizli 80km dediler. Tahminim en fazla 3 saat sürer. Bu arada usta sana zahmet bir pompa ve uhu temin edebilirsen çok sevinirim, gelince parasını veririm ben. Oraya gelmeden lastik patlarsa otostopla gelirim sroun değil ama oradan sonrasında en azından sağlam gideyim :)

Her ihtimale karşı numaramı vereyim 505 291 70 31. Benim pek vaktim olmadı internete girmeye şimdi de gitmem gerekiyor mağlum erken kalkacağım :)

erhanfirat

Üye
Tepki
16
nükleer kedi'yi görünce tanıdım :)

362 km gerçekten de inanılmaz...
nükleer etkilerden hep bunlar :)

selam ile...

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
fotolar nerede..?

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Eyvallah :D

Foto yok maalesef, bir gün kompakt makinem olduğunda inşallah, slr'yi taşıması zor :D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Goş @Cemal Ç. bi goş

Bak benim gibi kedi buldum. Nükleer olanından. Hem de hemşehrimiz.
Yaw bu Dinarlı, Dazkırılı, Evcilerli tayfa kafayı 360'a takmış.
@nükleer kedi de 360 km hastası çıktı :ssrtcbya:

Bu da bizim başlık (link)