Dünyamız Çöl, Geleceğimiz Yok Olmasın

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaşanılabilir çevreye katkılarınızdan dolayı tebrik ediyorum..Yolunuzz açık olsun..

Başarılar..:in: :in:

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Anlamlı bir tura imza atıyorsunuz.
Yolunuz açık ve pedalınız her daim döner olsun.
İlgiyle takip edeceğiz, güncel bilgilendirmeyi ihmal etmeyin lütfen.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
arkadaşlar tura katılan ve tura destek olan herkesi canı gönülden kucaklıyorum.
istanbul'dan geçerken sizlere eşlik etmeye çalışacağım.
kazasız belasız güzel bir tur dilerim,yolunuz açık yaradan yardımcınız olsun.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Sadi,Serkan, Rahman, Gökhun ve İbrahim,
Harika bir slogan, başarılar diliyorum.
Batı karadenizin zorlu etaplarını geçtiğiniz de, Orta karadenizin bereketli ve düz yollarında rüzgar arkanızda olduğunda keyfiniz diyecek olmıyacaktır şüphesiz.Vaktinizin olmasını çok ister bir de rahmetli dostum Kazım'ın mezarında dinlenmenizi isterdim.
Ardahan'a ulaşmak biraz meşakkat hani. Artvin'den çıktım diye düşünmeyin, çıktım dediğiniz anda Şafşatla beraber saran sağlam bir geçit bekliyor sizi. O da haritada size gülümsüyordur hani. Düze çıktığınızda kendinizde sakladığınız sınırların ne kadar da büyük ve güçlü olduğunu göreceksiniz. Rahman üçüncü kere yapmış olacak sanırım bu turu.
Başarılar tekrar tekrar. Pedalınıza kuvvet.

Yüreğim ve Sevgimle

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
bu projenin katılımcıların kendi imkanları dahilinde gercekleştigini de belirtmek isterim ben.

Malesef ki ülkemizde bir firma ürününü tanıtmak icin üniversiteli genclerin altına araba cekerken, ücretsiz konserler partiler düzenlerken masraftan kacınmaz ama böylesine anlamlı durumlara sponsorluk ya da destek arandığında ses vermez hiçbiri emeği olanlara... Forumumuzda çok örneği vardır sponsorsuzlugun ne kadar kısıtlayıcı olduguna dair..

2000km'yi herseyiyle üstlendikleri ve bu turlarını da doğaya adadıkları icin ben tüm katılımcılara tekrardan saygılarımı sunuyorum.. düşüncem şudur ki bu ve benzer etkinliklerdeki bu azim ses getirir ve gelecek etkinliklerin desteğe daha acık olmasını saglar..

Saygılar...

Volkan Aydoğdu

Aktif Üye
Tepki
52
Merhaba Sponsor Konusunda Bende Sikintiya Grdİm. Atlas Dergİsİnden Malzeme Konusunda Sponsor Olmalarini İstedİm Kİ Herkesce Bİlİnİr Atlas Bu Konularda Yazilar Ve FotoĞraflar Yayinlar. Sponsor İÇİn Maddİ Detek Veremİyoruz Dedİler. Ben Para İstemedİm Kİ. Malzeme İstedİm KÜÇÜk Çapta. Şİmdİ Ben 4 Senedİr Bu Dergİyİ Aliyorum Acaba Almasammi Daha Dİye DÜŞÜnÜyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ali Fuat

cemal_007

Daimi Üye
Tepki
284
sadi abi sizleri istanbul b.çekmece bekliyor olacağım tıpkı bir önceki turda olduğu gibi

şimdiden yolunuz açık olsun ayaklarınıza sağlık

• Beğen
Tepkiler: Eray ADALI

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Tur'a gidecek dostlarımız bu ara internete pek vakit ayıramıyorlar ama ben bildigim kadarını söyleyeyim.. Su an icin cesitli illerdeki valilik ve belediyelerle resmi görüşme süreci devam etmekte.. Bu iller arasında İstanbul da bulunmakta o yüzden evet desek yalan olur hayır desek yalan olur..

Gönül ister taşıt kullanmak durumunda kalmadan tüm yolu gidebilmeleri fakat bunu da tura gidecek dostlarımızın güvenliğini ve trafiğin seyrini bozmadan ve en az riskle yapmak da gerekiyor.. Tur başlangıcından once detaylar kesinlesecektir; o zaman tekrar konuda paylaşılacaktır son durumlar..

ilginiz icin tesekkürler...