Uzun tayt

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Bu taytı almayı düşünüyorum;
(link)

İnternette herhangi bir yorum ya da inceleme bulamadım. Ne dersiniz?

Teşekkürler

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Ben bu tayt konusuna ucuza şöyle çözdüm.
Decathlon'da bisiklet için şort satılıyor, içi pedli. Fakat ped kısmı çıkabiliyor bu şortun. Amacı şortun koşu şortu olması fakat ben diğer şort ve taytlarımı da bisiklete uygun olması için kullanıyorum.
Daha sonra da Tchibo'dan koşu taytı aldım kendime, 35 liraydı sanırım fiyatı.
Bu sayede öğrenci işi bisiklet malzemelerim olmuş oldu :D

iCg

Aktif Üye
Tepki
33
Verdiğiniz link şuan çalışmıyor ancak Kask seçiminde olduğu gibi almayı düşündüğünüz tayt her ne olursa olsun almadan önce mutlaka üzerinizde denemelisiniz. Özellikle bisiklet üzerinde pedin seledeki rahatlığını test etmelisiniz.
Yanlış seçim dayanılmaz sancılı sürüşlere neden olabiliyor. Uzun sürüşlerde askılı tayt kullanmazsanız pet öne doğru kayıyor ve kalçanız pet üzerinde değil taytın dikiş yerleri üzerinde kalıyor. Çok fena sıkıntı çekiyorsunuz. Askılı olsa bile üzerinize tam oturmamış taytlarda da aynı sorun yaşanabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Göker Gülay

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
@iCg

Evet stoklarda kalmamış olabilir çünkü son kalan taytı ben aldım. Gayet de memnun kaldım. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
merhabalar,

Bende bir tayt almak istiyorum ancak uzun askılı ya da askısız almak arasında kararsız kaldım. Yaz için kısa bir taytım var, uzun taytı daha çok kış için istiyorum, askılı, windproof özelliği olan bir tayt buldum ama karar veremiyorum. Değerli görüşlerinizi bekliyorum

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
@Ünal Altay

Merhaba,
yeşil bisiklette pedli tayt var ancak sadece L beden ve mor renk ben aldım fiyata göre gayet kaliteli.Tavsiye ederim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ünal Altay

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@Göker Gülay

Merhabalar,

Ürün linkini aşağıda bulabilirsiniz. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

(link)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
kesinlikle askılı tayt önerırım çok daha rahat bana göre.

• Beğen

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Fiyatı konusunda bir sıkıntı yoksa bence ürün gayet güzel. Askılı tayt özellikle uzun sürüşlerde daha rahat ettirir.

• Beğen

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@Göker Gülay

Çok teşekkür ederim. O fiyata almayacağım, daha ucuza bulacağım diye umut ediyorum diğer internet sitelerinden :)

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Eski bir konuyu hortlatıyorum
Yaz geldi kısa tayt giymek istemiyorum.Uzun pedli F/P ürünü tayt önerilerinize ihtiyacım var .

AenR

Amatör
Tepki
113
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaz geldi kısa tayt giymek istemiyorum.Uzun pedli F/P ürünü tayt önerilerinize ihtiyacım var .
Ben de bu tarz bir şey arıyorum araştırmalarım sonucu Freysport ve Decathlon un taytlarından birini almaya karar verdim

• Beğen
Tepkiler: bilaltuna

Uğur2929

Xrs001Ultegra
Tepki
70
İsim
Uğur Karabey
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
Malesef ürün bitmiş ben bunu sıcak havada giydim gayet iyi bı performans ürünü. Fiyatı biraz pahalı ama güzel. Sora da tercih edebilirsin.

bilaltuna

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Bilal
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de bu tarz bir şey arıyorum araştırmalarım sonucu Freysport ve Decathlon un taytlarından birini almaya karar verdim
Decatlon uzun taytı kışlık diye biliyorum ama umarım yanılmıyorumdur ?
(link)
Malesef ürün bitmiş ben bunu sıcak havada giydim gayet iyi bı performans ürünü. Fiyatı biraz pahalı ama güzel. Sora da tercih edebilirsin.
Pedi kalitelimiydi acaba ?
Ayrıca Freysporttaki uzun taytta ped yok gözüküyor ? Galiba siz pedsiz arıyorsunuz