Tuna Nehri Bisiklet Turu 1. Gün (İstanbul-Münih)

cem_filiz

Daimi Üye
Tepki
301
İsim
Cem Filiz
Bisiklet
b'Twin
@Barış Çavuş Münih Havaalanı'ndan çıkıp Münih şehir merkezine geçmek, sizin de yaptığınız gibi mantıklı duruyor. Ama hem çıkışın biraz karışık olması hem de olası trafik durumları için, havaalanından S-Bahn ile çıksak diye düşünüyorum. Oradaki trenlerde bisiklet kompartmanı olup olmadığını hatırlıyor olma ihtimaliniz var mıdır? En kötü, oraya da kutularıyla bindirebiliriz diye düşündüm.. Veya "hiç gerek yok, bi kere doğru yerden çıktıktan sonra Münih merkeze rahatça gidersiniz" mi dersiniz?

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Scudo

Barış Çavuş

Gezgin Kızanlar
Tepki
1.010
Bisiklet
Sedona
@cem_filiz Bizim anlattığımız gibi çıkılabilir. Doğru yerden sonra ve yolu kaybetmediğiniz sürece gerçekten rahat. Ancak havalimanı bizi biraz strese soktu. Bu sebeple metroya binerseniz rahat edersiniz diye düşünüyorum. Metroyu tarif ettiler fakat metroyu hiç görmedik. Taksicilerin söylediğine göre metroya bisikletle bilet karşılığında binilebiliyormuş. Genel olarak gördüğüm izlenimim şu metroya binmekte sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Bisikletlerinizi havalimanında kurup hazırlayıp metroya binebilirsiniz diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: cem_filiz

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ne mutlu size, bu camiadaki herkesin(tabii ki ben hariç değil) hayali sanırım. Allah gönlünüze göre versin. Sağlıcakla kalınız.

• Beğen
Tepkiler: Barış Çavuş

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Barış Çavuş
Merhaba, bir solukta hepsini okumaya çalıştım, ama fotoğraflar ve ortam nefesimi kesti. Keyifle okuyor, kalanını merakla bekliyorum. İyi seneler ve daha güzel turlar dilerim. Sağlıcakla kalınız.

• Beğen

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Başladık bakalım okumaya, paylaşım için teşekkürler.

• Beğen