Teşekkürler Ergin usta - Bike Republic

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
Cesme donusu, ya araca yerlesim nedeniyle yada hafif bir kayma ve kaldirima carpma nedeniyle hangisi ile oldu bilemiyorum , bisikletimin kadro kulaginda hafif bir oynama olmus , Gecen hafta "Bisiklet Cumhuriyeti" nden yardim rica ettim , ancak benim bisiklet 2010 model oldugu icin , stoklarinda yoktu ancak , maliyet acisindan daha uygun olacagi icin "siz yurtdisindan tedarik ederseniz biz diger konularda yardimci oluruz" dediler , ki ben bisikleti buradan almamistim. bu hafta urun elimize ulasti , cumartesi gunu Ergin Usta ile yeni kadro kulagi degisimini yaptik , vites ayarlamalari ve ufak bir genel bakim yapildi. Arkasindan da cok guzel sohbet ettik bisiklet uzerine.
butun bu islemler icin hic bir ucret talep etmediler. kendisine ve tum ekibe hem yardimlarindan ve emeklerinden dolayi hem de guler yuzu ve nefis sohbeti icin cok tesekkur ederim.

Scudo

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
@a.valverde @Serkan Mıstınoğlu Sizler için çok güzel bir an olsa gerek keşke usta çırak ilişkisinde bizim ustaları İstanbula eğitime göndersek.:) Ünvanı mosso teknik servisi diye geçen bir yere o bölgede işim vardı uğrayıp sele kelepçesi alayım dedim adam ölçüsünü bilmeden niye geliyorsun ben nerden bileyim ölçüsünü öğrenmeden gelmişsin diye bana bayağı yüksek bir ses tonuyla kızdı birde dalga geçer gibi sen onu takmayı da beceremezsin dedi.:mad: Bu saatten sonra ne bir tanıdığımı gönderirim nede kendim giderim:kötü:

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
Böyle bisikletçiler herkese nasip olsun Allah'ım
Değerini iyi bilin ya :)

mehmet ugur demir

Youtube: https://bit.ly/2ME7hSm
Tepki
95
Bisiklet
Whistle
Tebrik etmek Lazım tam bir esnaf davranışı. Bazılarına örnek olur inşallah..

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Serrchi

Daimi Üye
Tepki
769
İsim
Serhat Özcan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
Ayrıca kendileri pazarlık yapmayan müşterilere indirim yapması ile tanınmaktadır, en azından şahsım adına diyebilirim..

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
yakinda yine , kendisinden destek ve yardim rica edecegim. hem genel bisiklet temizligi konusunda hem de yeni ayakkabi ve kal ayarlari konusunda.
simdiden kendilerine tesekkur ederim , iyi ki varlar.