Sessiz Sürüş - Ride of Silence Türkiye - 15 Mayıs 2024 - 19:00

arda22

Aktif Üye
Tepki
88
istanbul'unkini nihayet buldum, don kişot diye bir organizasyon, isteyen bu turdan önce filistin turuna katılır da demişler. bu pilav daha su kaldırır.

izmir'de de trekkingbisikletkulübü imiş
temsilcilerin katılımcı araması gerekirken katılımcılar cımbızla arıyor resmen

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Scudo

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.132
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Myali

Forum Bağımlısı
Tepki
1.603
İsim
Sef
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Var mı yok mu göremiyoruz sonuçta,ben de sonuçlara bakarım genelde.

brave17

Aktif Üye
Tepki
611
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sessiz Surus Baslangic Noktalari.png

Son düzenleme:

brave17

Aktif Üye
Tepki
611
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba.

Kişisel yoğunluğumdan, saat farkından ve bazı illerimizin etkinliğe son gün dahil olmalarından dolayı paylaşımlar biraz gecikmiş olabilir. Elimden geldiğince hızlı bir şekilde görselleri güncellemeye, ve sizleri gelişmelerden haberdar tutmaya çalışıyorum. Fakat an itibarıyla hesaplarımızda yaptığımız paylaşımlar için bir sosyal medya sorumlumuz yok, dolayısıyla hem sosyal medyada hem de bisikletforumda ben paylaşım yapıyorum. Bazı arkadaşlar ego savaşına döndüğünden bahsetmiş, inanın ki böyle bir şey söz konusu bile değil, tüm il temsilcilerimiz bu sürüşü gönüllü olarak düzenliyorlar. Temsilci isimlerini paylaşmamın sebebi, yukarıda bahsettiğim sebeplerden dolayı bana ulaşamaz iseniz direkt olarak şehrinizdeki sürüş hakkında bilgi alabilmenizi sağlamak idi.

25 Mart 2024 tarihinden bu yana elimden geldiğince 81 ilimizdeki tüm topluluklara, platformlara, derneklere ulaşmaya çalıştım. Ulaşabildiklerim oldu, ulaşamadıklarım oldu.

Araç sürücüleri trafikte hayatımıza kastederken bu bisikletli şu platformdanmış/dernektenmiş, ona çarpmayayım demiyor. Hepimiz, tüm dünyadaki bisikletliler bisiklet üzerinde iken risk altındayız maalesef. Hem ben, hem de il temsilcilerimiz bu durumun çok iyi farkındayız. Nitekim temsilcilerimiz arasında trafikte arkadaşını, akrabasını yitirmiş olan kişiler de var.

Sürüş düzenlenmesi için sorumluluk alamam, ama önümüzdeki senelerde sosyal medya vb. konularda yardımcı olabilirim diyenler 16 Nisan 2024 tarihinde bu başlıkta paylaştığım ilk mesajdaki e-posta adresinden bana ulaşabilirler.

Tekrardan yaşanan aksaklıklar için özür diler, herkese sağlıklı günler dilerim. Selam ve saygılarımla,

Mert.
Sadece bu şehirlerde mi olacak sürüş?
Son anda bana ulaşan bir şehir olmadıkça, evet.

Onun dışında inisiyatif alıp sürüş düzenleyen şehirler de oluyor zaman zaman.

Mesela bu sene için Yalova'da düzenleneceği bildirildi ama düzenleyecek olan arkadaşımız (Caner Dinçer) henüz bana e-posta ile ya da sosyal medyadan ulaşmadı. O yüzden başlangıç noktasını ben de bilmiyorum ne yazık ki.

Son düzenleme:

areklim

Daimi Üye
Tepki
4.217
İsim
fuat d
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
bugün Kazım Uzun liderliğinde Çanakkale Bisiklet Platformu'nun destek ve organizasyonuyla sessiz sürüşümüzü gerçekleştirdik. Zeliha Güneş ve trafik cinayetlerine kurban verdiğimiz pedaldaşlarımızı andık Trafikte biz de varız dedik. IMG_20240515_185439.jpg