Samsun'da bisiklet grubu var mı?

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
@mühendis evet haklısınız bende Samsun’a ilk yerleştiğimde kendileri ile tanıştım çevrede bulunan doğal güzellikleri olan yerlere gidiyorlar sayelerinde baya gezip öğrendim ama bir yere gittiklerinde genelde ağır tempoda sürülüyor gruptan kopan olmaması için çaba sarf ediliyor. Sizin bahsettiğiniz sürüş tarzına hiç hitap etmiyorlar.

Scudo

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
@sahbaz061 geçen hafta Gürlek şelalesine gittiler, sayfadaki verilere göre gidiş-dönüş toplam mesafe 80 km, şayet bahsettiğiniz gibi ağır tempoda pedallıyorlarsa tüm günü bu etkinliğe mi tahsis ediyorlar ve ayrıca merak ettiğim husus yeme içme olayı nasıl hallediliyor, feys sayfalarındaki tel no'yu aradım cevap vermediler, ben de size sorayım dedim.

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
@emir yakup bulut merhaba bende daha önce Gürlek Şelalesine gittim kendileriyle beraber sabah 8 gibi çıkıp öğleden sonra 3 gibi gelmiştik sanırım bir yıl geçti üzerinden saatleri buna yakındı sanırım. Bazen performansa yönelik turlar oluyor bazen kadın bisikletli arkadaşlar veya yavaş süren arkadaşlar geldiği için onlara ayak uydurma durumu olabiliyor. Yemek için benim gittiğim zamanlarda gidilen yerlerde lokantalarda veya yol üstünde marketlerden aldığımız erzaklar ile idare ediyorduk. Sosyal medyadan takip edin etkinlik olduğunda direk kalkış noktasına gidebilirsiniz. Facebook’tan mesaj atın dönüş yapıyorlar merak ettiğiniz konularda yardımcı olurlar.

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut
Tepki
9
İsim
FURKAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Samsun da bu korona zamanı tek başına bisiklet süren tek başına takılan birisi var mı?1 yıldır tek başıma aynı yolları pedallamaktan bıktım.Arkadaş olabılırım çok yalnızım.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Samsun da bu korona zamanı tek başına bisiklet süren tek başına takılan birisi var mı?1 yıldır tek başıma aynı yolları pedallamaktan bıktım.Arkadaş olabılırım çok yalnızım.
Gezmek için ise EKOBİD var. Yarışmak için TeamO2.cc var. :D

Tepki
25
İsim
Hasan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@undefined Yalnız değilsin : ) Ben de tek başına devam ediyorum, havalar toparlasın belki sürüş yapılabilir bir güzergah üzerinde. Ben katılmak isterim şahsen. selamlar.