Prag - Viyana Bisiklet Turu

turakine

Üye
Tepki
22
İsim
Pedala Kuvvet
Bisiklet
Scott
Selam arkadaşlar;
07.10.2019 tarihinde Prag'dan başlayıp 12.10.2019 tarihinde Viyana'ya varmayı planlıyorum. Ancak bir türlü rota çıkaramadım. Eurovelo 6 buradan çekmiyor. Daha önce bu yolu pedallamış arkadaşlardan yardım istiyorum. 12 Ekim günü Viyana'da buluşacağım arkadaşlarla Budapeşte'ye kadar gideceğiz ancak Prag - Viyana arası tek olacağım. Aynı tarihlerde orada pedallayacak arkadaşlar varsa katılmak isterim.
Teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que
Scudo

taskindoga

Üye
Tepki
3
İsim
Taşkın Doğa Erdoğan
Bisiklet
Drag
Biz eşimle bu ay Eurovelo 6 yolundan Budapeste-Viyana arasını bisikletle geçtik. Aslında plan Prag'a da bisikletle ulaşmaktı ama kısıtlı zamanımız yetmeyince Viyana-Prag arasını otobüsle geçtik. Doğru yönde gidiyorsunuz. Biz tersini yaptık ve sürekli aynı istikamette değilde karşıdan gelen bisikletçileri görünce yanlış birşeyler yaptığımızı anlamıştım. Rüzgar hep karşıdan esti. Genelde Prag-Viyana-Budapeste istikametinde turlar yapılıyor.

Biz rotayı bike map sitesinden çıkarmıştık. Oradan çıkarabilirsiniz? Bildiğim kadarı ile Prag-Viyana arası bisiklet yolu vardı .

turakine

Üye
Tepki
22
İsim
Pedala Kuvvet
Bisiklet
Scott
@taskindoga Tavsiyeniz üzerine bikemap.net sitesi üzerinden rota hesapladım. Bunu GPS dosyası olarak kaydedip, kullanmak niyetindeyim. Teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: taskindoga

turakine

Üye
Tepki
22
İsim
Pedala Kuvvet
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar bu arada yeni bir site buldum (link) Avrupa Bisiklet Yollarının tamamı işlenmiş durumda aynı zamanda telefonunuza indirip istediğiniz ülke haritasını ücretsiz download edip navigasyon olarak ta kullana bilirsiniz.
Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim...