Lütfen yardım edin bisikletim çalındı!

mmnmtl

Üye
Tepki
28
İsim
mümin
Bisiklet
Diğer
Çok geçmiş olsun inşallah bulunur...

Scudo

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar bulan gören fikri olanlar özelden yazsın kimseyi zan altında bırakmak istemem ama belki çalan kişi de burda üyelik sahibidir.

nevzatsercanoktay

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Nevzat Sercan OKTAY
Bisiklet
Carraro
Daha önce iki bisikleti çalınmış biri olarak içim sızladı hocam. Umarım bulunur...

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sanırım konuya yazdıkça ana sayfada üstte görünme şansı artıyor yanlış mıyım ? eğer öyleyse arada yazıp üstte tutmakta fayda var , tez zamanda bulunsun bisiklet.

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Çok geçmiş olsun, okurken sanki benim bisikletim çalınmış gibi hissettim. :( Neticeye gelecek olursak, polise istediğiniz kadar bildirin eğer çevreniz yoksa o bisikleti bulmanız artık çok düşük bir ihtimal maalesef (dost acı söyler). Bu ülkede 50-60 bin liralık motosikletler çalınıyor ve emniyet teşkilatı bunu takmıyor, bisikleti mi takacaklar? (Gelip bana burda emniyeti savunmayın. Çalınıp da bulunan motorların %80'i motorcunun çevresinin yardımıyla bulunuyor, emniyet teşkilatımızın lakaytlığı gün gibi ortada bu konuda)
Benim fikrim acaba internet ortamında bir fon falan oluşturamaz mısınız forumda gönlünden geçen herkes az çok maddi yardımda bulunsun? Yoksa sadece filmlerde mi oluyor böyle şeyler? :/ Bence istersek yapabiliriz, bisikleti çalınan arkadaşımızın da küçük bir dostumuz olduğunu düşünürsek ona edeceğimiz bir yardım maddi yönden çok onu manevi yönden daha mutlu edecektir hem. :)

• Beğen
Tepkiler: Lombardini

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Asiri göç asiri sahipsiz cocuklar asiri yuzssuz hirsizliklara kapi acti malesef . cok gecmis olsun

• Beğen
Tepkiler: yakup3457

efecan200

Aktif Üye
Tepki
110
İsim
Efecan Zeybek
Bisiklet
Bianchi
ben de aynı model aynı renk çaldırmıştım bulunması imkansız polis uğraşmıyor isterse 30 milyarlık olsun geçmiş olsun

yakup3457

Aktif Üye
Tepki
153
Bisiklet
Kron
Öncelikle geçmiş olsun, bisikletin çalındığı yerdeki kameralar çok önem teşkil ediyor. Kocaeli taraflarındaki bit pazarları ve ya bisiklet alım satım yapan yerlere bakmayı ihmal etmeyin. Bu bisiklet çalma işi öyle birden oluşan bir mantıkla çalınmıyor bu işi yapan şerefsizler düzenli olarak böyle şeyleri çalıyorlar eğer kameradan görüntü yakalarsanız muhtemelen o çevredeki köşe başı elemanlardan bir kaçı çalmıştır en son çare olarak eğer kıyafet ve tip uyuyorsa poliste bir şey yapmıyorsa kendiniz bu işi çözmeye çalışın.

ahmet38

Üye
Tepki
0
İsim
AHMET FURKAN TEMİZ
Bisiklet
Scott
1 nisan 19.30 da Suadiye bostanci Istanbul da scott speedster 40 2016 turunci siyah bisikletim çalındı. . Satılık ilanını görenlerin iletişime geçmesini rica ediyorym. Ahmet Temiz 05383118988

Dosyalar