Kafkas Üniversitesi Bisiklet Topluluğu - KARS

Tepki
8
Bisiklet
Ümit
Şuanda topluluk için grup oluşturma aşamasındayız ve 8 kişi olduk... Günlük kendimizce şimdilik turlar düzenliyoruz. Yakın zamanda başvurumuzu yapacağız ve tüm üniversiteli gençliği aramıza almayı düşünüyoruz.

3 yıl önce okula bisiklet ile gidip gelen 3 kişiydik şimdi ise sağolsun öğrenciler bizlerden feyz alarak bisikletlenmeye başladılar ve artık fakültede bir bisiklet park alanımız bile oldu... Tüm üniversiteli gençleri bisiklet binmeye davet ediyorum. Dolmuşa vereceğiniz para ile en kral bisikleti alırsınız üstüne üstlük spor yaparsınız ve istediğiniz her yere bisikletle gidebilirsiniz :)

Kafkas üniversitesinden olupta topluluğumuza katılmak isteyenler bizi her daim kampüs içinde ve şehirde turlarken görebilirler... Kafasında kask olan topluluk biziz :D Her ne kadar Kars'lılar bizi Turist sanıp yanımıza yanaşıp "Hello", "Hi", "Ulan bir bu turistler eksikti", "Turistlere bakın" deseler de, bebeler yanımızda bisiklet sürüp "abi beni geçemezsin deselerde" bizde fakültenin birer üyesiyiz Yabancı değiliz :D

Ha unutmadan o mavi Salcano'lu olan benim... Uzaylı filan değil :D

Topluluk için açtığımız facebook sayfamız : (link)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Özkan
Scudo
Tepki
8
Bisiklet
Ümit
Kars'lı bebelerin "Hello" bağırışları arasında bir turumuz daha bitti... :) Kafada kask, gözde gözlük, elde eldiven ve sırttada çanta olunca tüm yol boyunca hello diyen çocuklarla cebelleştik... Üzülmesinler diye ses vermedik yoksa boşa hello demiş olacaklardı :D

Orhan57

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Orhan Yıldırım
Bisiklet
Sedona
Veterinerlik fakültesinde mert Tekcan isimli arkadaşımızla buluşun. Müthiş pedal orgAnizasyonlarına imza atmış birisi. Sizin için çok iyi olur