Kadro kavraminda 2 zirve marka

Scudo

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Güzel bisikletler güle güle kullanın. Bir dönem Rocky Mountain Element'e gidip gelmiştim. Evde üç mtb var, yol bisikletini belki daha fazla seviyorum ama kafa nedense 140-150mm trail modellere gidiyor :) Bilindik markalar da son dönemde güzel işler yapmışlar. Burada Türkiye'de bizim de bir Whistler Parkımız olsaydı keşke..

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
Eşiniz kadroyu cidden kullanıyor mu yoksa sadece fotoğraf çekmeye devam mı ediyor? :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hüseyin Odabaş
Internetten :D

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Rocky Mountain MTB mi yeni aldigim Easton EC90 XR Karbon jant seti ile upgrade yapacagim. Setin orjinali gri renkli teller ile örülmüs ve agirligi shimano budy ile 1426g idi ben ise gri görüntü bisiklete yakismadigi icin siyah daha hafif tellerle uograde yaptirdim. Yeni agirligi ise gercekten 29" bir jant seti icin 1350g ile bir efsane.

Eski jant seti ise 1565g ile DT Swiss xr 1501 SPline idi.

Jant seti daha takilmadi, ön gecme aks ve arka XD budy yi bekliyorum. Bu arada 20-30g da Xd budy ile düsecek.

3.JPG
Easton-EC90-XC-1.jpg
IMG_3832.JPG

ghostt

Forum Bağımlısı
Tepki
4.966
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rocky Mountain MTB mi yeni aldigim Easton EC90 XR Karbon jant seti ile upgrade yapacagim. Setin orjinali gri renkli teller ile örülmüs ve agirligi shimano budy ile 1426g idi ben ise gri görüntü bisiklete yakismadigi icin siyah daha hafif tellerle uograde yaptirdim. Yeni agirligi ise gercekten 29" bir jant seti icin 1350g ile bir efsane.

Eski jant seti ise 1565g ile DT Swiss xr 1501 SPline idi.

Jant seti daha takilmadi, ön gecme aks ve arka XD budy yi bekliyorum. Bu arada 20-30g da Xd budy ile düsecek.

296326 dosyayı görüntüle
296325 dosyayı görüntüle
296327 dosyayı görüntüle
👏👏👏

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Batuhan B.

Aktif Üye
Tepki
133
İsim
Batuhan Bora
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sizce orta seviyede en iyi f/p kadro üreten marka ne ghost ve ya lapierra olabilirmi bende lapierra nıñ orta seviye kadrosu geometri olarak çok guzel

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Sizce orta seviyede en iyi f/p kadro üreten marka ne ghost ve ya lapierra olabilirmi bende lapierra nıñ orta seviye kadrosu geometri olarak çok guzel
Bu sorunuzun cevabi malesef bende degil, orta seviye kadro her markada var. Bu tamamem sürücünün bütcesine ve tercübesine bagli birsey.
Misal vereyim,....

mesela atiyorum, ben specializeden orta seviye kadrosunu tavsiye ederim ama bir baskasi gelir trekin orta seviye kadrosunu tavsiye eder.

Son olarak bir sey sormak istiyorum, sendeki bisiklet Lapierre'mi yoksa Lapierra'mi?

• Beğen
Tepkiler: Adı Bende Saklı

Batuhan B.

Aktif Üye
Tepki
133
İsim
Batuhan Bora
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu sorunuzun cevabi malesef bende degil, orta seviye kadro her markada var. Bu tamamem sürücünün bütcesine ve tercübesine bagli birsey.
Misal vereyim,....

mesela atiyorum, ben specializeden orta seviye kadrosunu tavsiye ederim ama bir baskasi gelir trekin orta seviye kadrosunu tavsiye eder.

Son olarak bir sey sormak istiyorum, sendeki bisiklet Lapierre'mi yoksa Lapierra'mi?
aslında burda sormak istediğim şey genel ortalama hangisini tercih etmiş veya hangisi gönlünde kalmış
son sorunun cevabını zaten sen vermişsin (●'◡'●)