Göktürk

Robinson Crusoe

Daimi Üye
Tepki
838
İsim
Robinson C.
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
@Robinson Crusoe yeşil bisikletten memnun musunuz peki? Buralarda çok seçenek yok zaten.
Zararı yok, en azından acil bir durumda yanıbaşımızdalar. Ama küçük bir yer, çeşit sınırlı.

Bugün Bostancı'ya gittim bisikletimi satın almak için, gözüm gönlüm açıldı :) Çeşit bolluğu ve bisikletimin yetkili servisi olması açısından iyi 1-2 tane bisikletçi bulabilirsem iyi olacak.

• Beğen
Tepkiler: mbdonek ve Gkt34
Scudo

mbdonek

Üye
Tepki
3
İsim
Bilal
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Göktürk tarafına 8 ay önce taşındım. Şu an işsizim bisiklet ile tura çıkmak isteyen olursa tanışalım.

mbdonek

Üye
Tepki
3
İsim
Bilal
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar nasıl iletişim kurabiliriz özel mesaj atma. Gerçi maskesiz çıkmak artık yasak bisiklette nasıl olacak bilmiyorum.
Özel mesaj kismini bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: Gkt34

Robinson Crusoe

Daimi Üye
Tepki
838
İsim
Robinson C.
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Arkadaşlar nasıl iletişim kurabiliriz özel mesaj atma. Gerçi maskesiz çıkmak artık yasak bisiklette nasıl olacak bilmiyorum.
Özel mesaj kismini bulamadım.
Selamlar.

Kullanıcı adı kısmının hemen altında özel mesaj var.

Biz @Gkt34 ile çıkıyoruz arada ama pek tura çıkma sayılmaz bizimkisi, 15-20 km sürüp dönüyoruz. Onda gençliğin enerjisi var ama benim yaşlı vücudum daha fazlasını kaldırmıyor 😂 Ortalama hızımız da yine yokuş durumuna göre 15-20 km/h arası değişiyor.

Değişik rotalar deniyoruz şimdilik. Bir ara organize olabilirsek sürelim birlikte :harika:

• Beğen
Tepkiler: Gkt34 ve HakanAydn

mbdonek

Üye
Tepki
3
İsim
Bilal
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende farksizim zaten. Tek sıkıcı ve tehlikeli oluyor biraz. Yaş 32 benimde. 2 sene oldu başlayalı ama 190 km ancak yapabildim malum iş güç seyahatler derken yeni işimden çıkarıldım. Uygun vaktiniz de tanışmak isterim doğa kolejinin orada oturuyorum.
Özel mesaj kısmı bende aktif değil sadece yazilan olursa görünür diyor.Screenshot_2020-06-18-23-20-13-596_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:

drmm

Üye
Tepki
1
İsim
Murat Mert
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sevgili arkadaşlar, uzun süre ara verdikten sonra yol bisikletine 1 , 5 ay önce yeniden başladım. Göktürk'te oturuyorum. Hafta içleri 3 gün saat 18:30-20 arası ortalama günlük 30K. Hafta sonları ise günlük 40-50K yapıyorum. Aynı ilgi alanı olan arkadaş ve/ veya gruplarla tanışmak ve beraber sürüş yapmak isterim. Herkese keyifli sürüşler

• Beğen
Tepkiler: Robinson Crusoe