fixed gear toplamak istiyorum yardım

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar başlıktaki gibi fixed gear bisiklet toplamak istiyorum nereden toplayabilirim bana kaç paraya mal olur teşekkürler.

Scudo

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Özel bir sebebiniz yoksa hazır da satılıyor. Toplayacak iseniz, bir arkadaşımdan gördüğüm bir fikri aktarayım, belki sizin de hoşunuza gider. Arkadaşım arka tekerin bir tarafına fixie dişli, diğer tarafına cırcırlı dişli (freewheel) takmıştı. Yani arka göbeğin her iki tarafında da bir dişli mevcuttu. Tekeri taktığı yöne göre bisiklet fixie veya vitessiz oluyordu.

Ayrıca arka göbeğin her iki tarafında da aynı miktarda dish-in (rubleye yer açma) olduğundan, arka teker tam simetrik idi.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
göz attım fakat hazırda satılan bulamadım. bu jantlardan olucak kesinlikle. geri kalan tasarıma takılmıyorum kadroyu falan ucuz alüminyum bişey düşünüyorum. boyamayı düşünüyorum http://www.justcharlie.com/wp-content/uploads/2013/01/bike-900.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Havale ile KDV dahil 705 TL
(link)
(link)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@muhammet örencik

Bu gerçekten çok güzelmiş. Bir ara bende single toplamaya niyetlenmiştim ama maddi durum el vermediği için olmadı maalesef. Tam aklımdaki gibi bir bisikletmiş. Yalnız kadro rengini göz alıcı bir renk kullanmanızı tavsiye ederim. Parlak beyaz, turkuaz, turuncu, kırmızı gibi bir renk ilgi odağı yapar bisikletinizi.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
inceledim bayağı kullanışlı bi sistem gibi geldi, fiyatı normal bi janttan nekadar fazla olabilir peki flip flop hub özelliği

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Pedal bisiklette Bulent abi (biraz ters ama bilgili ve ilgili bir insandir) bu konuda epey yardimci olabilir. Flip flop hub da satiyordu. Fotograftaki jantlar da kendisinde mevcut. Kismen derin profilli ve nerdeyse her renk mevcut. Cok ucuk da degildi fiyati. Sirkecide de, kiziltopraktaki subesinde de modeller vardi.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
sadece bu mavi jantı arıyorum gerisini halledebilirim jantın 2. çift katmanı çok kalın olduğu için boyadığımda çok güzel durucak hissediyorum. kuzenimin yol bisikleti vardı onudasiyah mat renge boyadık tabi bu boyanmadan önceki haliydi https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1507039_701123499929063_2375728249687780289_n.jpg

buda benim aradığım jant (link)