Enflasyon

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.817
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Fransa enflasyon verisi yüzde 6,5 olarak açıklandı. Geçen sene 150 euroya doldurduğun alışveriş arabasını 975 euroya dolduracaksın.
Sayın hamlet2006, lütfen biraz ölçülü olunuz. Bu ironi seviyesi hepimize fazla. İroninin içinden geçtin, delik deşik ettin, gözü çıktı ironinin :krktm:

• İnanılmaz
Tepkiler: hamlet2006
Scudo

benkrennic

Üye
Tepki
238
İsim
murat
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
50 ve işte ben polat alemdar karşındayım :D
herkes ölmüş madem... sen neden yaşıyorsun polat alemdar!!

Yaptıkları da bir şey olsa bari. Ben bakım parasının hakkını veren yer görmedim. Bu yüzden tüm işleri kendim yapmaya çalışıyorum. Mesela akort işini de bugün çözdüm. Evdeki bozuk rulmanın dış çemberinden akort anahtarı yaptım. 290565 dosyayı görüntüle
en güzelini yapmışsınız. ben de eski bisikletimde iyi kötü çoğu şeyi kendim ayarlayabiliyor düzeltebiliyordum(90ların sonundan kalma gözbebeğim castellom) ama şimdi carraro sportive 220 aldım yeni ve onu eski bisikletim gibi cesurca söküp takamam sanırım. mecbur bir süre onun bakımlarını serviste yaptıracağım(garanti vs muhabbeti de malum)
lakin küçük şehir olmanın avantajı mı bilemem ama(sivastayım ben) eski bisikletimde en fazla masraf etsem etsem 40-50 tl yeçıkıyordum bisikletciden.(akort en son 35 olmuştu burda komple bakım da 130lardaydı)
gerçi bu gidişle "1500 liraya akort ayarı yaptırdım iyi ucuzlamış bu ara" diyeceğimiz günler de yakın

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Size yönelik olarak söylemiyorum ama bu ülkede yaşamayanların yaşadığı ülkede oy verme hakkı yokken yaşamadığı ülke için gelip oy verme haklarının olması çok haksızca maalesef.
Size bu konuda sonuna kadar hak veriyorum ve destekliyorum. Bence de yasamadigin bir yer icin oy kullanmak haksizlik ve yanlis. Ama yapacak bir sey yok, onlarda sizin gibi türk ve türk vatandasi oldugu icin kimse bu hakki ellerinden alamaz ve yasaklayamaz.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sayın hamlet2006, lütfen biraz ölçülü olunuz. Bu ironi seviyesi hepimize fazla. İroninin içinden geçtin, delik deşik ettin, gözü çıktı ironinin :krktm:
Ney "Tüpçü de mi patladı?" :ckskc:

• Hahaha
Tepkiler: Can Çelik