campagnolo scirocco

Scudo

NKurtuldu

Forum Bağımlısı
Tepki
1.205
Bisiklet
Canyon
@Tolga Çelebi
Yurtdisi alimlara vergi ve kargo eklendigi zaman 850-900 TL den asagi almak mumkun degil hocam.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@NKurtuldu suan merlinde 600 lira, kargo ve vergi dahil 750 gibi bir rakama geliyor,

@chnkrmz khamsin yerine bir üstü vento var, yine shircco gibi g3 dizilimli sadece profil farkı var, kullanıyorum, çok memnunum

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@NKurtuldu :) doğrudur orasını bilmiyorum ama ben ventoları alırken de bu fiyattı, ondan söyledim

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hashus1099 Yüksek profil = Daha az türbülans.Daha aerodinamik.Profil sebebiyle biraz daha ağır olabilir.Normalde en azından böyledir.Üst jantlar'a bakarsanız yüksek profil her zaman daha ağırdır.Bu yüzden tırmanış için değil düz etaplarda tercih edilirler.Ancak ağırlık dezavantajını hız ile kapatırlar.Aynı watt ile 1 - 3 belki de daha fazl daha fazla hız gibi.Aynı mesafeyi 30 saniye belki de 1 dakika gibi süreyle bitirmek anlamında yani.Tabii bu dediğim testler Bora Ultra 50 ile Shamal Mille gibi jantlar arasında yapılıyor.Yüksek seviye jantlar'da yapılıyor.Bora Ultra 50 yüksek profil, Shamal Mille ise tırmanış jantı.Ancak mantık hep aynı olduğu için, Scirocco 35 yüksek hız'da giderken Aksium'a göre daha avantajlı olur.Daha çok dediğim küçük rakamlar.Kimi fark eder kimi etmez bile.Aksium eğer Scirocco 35 kadar ağır ise çok da makul olmaz zaten.Ve bildiğiniz gibi Mavic'in en alt seviye seti zaten.Rakibi Khamsin gibi denebilir.

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@The UGUR hocam shamal mille test etme şansınız oldu mu şahsen bu jant setini almayı planlıyorum kullanan insanlardan bilgi toplamaya çalışıyorum elimden geldikçe teşekkürler