B'twin rockrider 340

Ogulcandaan

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
Selenizin burnunu biraz aşağı indirirseniz daha rahat edersiniz. Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: jeffreyzz17
Scudo

hi-men

Üye
Tepki
7
Mosso Wildfire V Turney
Salcano Ng650
Carraro Force 505
Salcano Ng450
Rockrider 340
Sizc hangisi?

jeffreyzz17

Aktif Üye
Tepki
109
İsim
Jeff
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
@hi-men
Salcano Ng450 veya Rockrider340

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@endersemiz

@Berkay Akat

Şu an memnuniyet nasıl,
Ben aldım 3 hafta kullandım ve hemen geri iade ettim, sizdeki durum nedir?

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Decathlon firmasının 200 Dolar altı dağ bisikleti RR 340 ile 1000 Km üzerinde sürüş ve türlü modifiyelerden sonra almayı düşünenler için yardımcı olacak yazımı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Önce şu konuda anlaşalım, iyi bir sele veya en düşük seviye bir maşa bile 200 dolar civarındayken 180 Dolar civarında satılan RR 340 başlangıç adına mükemmel bir fiyat-performans ürünü.

İncelemenin devamı için;
(link)

jeffreyzz17

Aktif Üye
Tepki
109
İsim
Jeff
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
@asusmune Ben memnunum,memnun olmadığım parçaları değiştirdim (Gidon-gidon boğazı-vites kolları ve elcikler)
Sele borusunu da degistirmek istiyorum ama Sevgili decathlon 29.8mm sele borusu satmıyor...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@endersemiz
Memnun olmana sevindim ama ben bu bisikletten öncede Decathlonla sıkıntı yaşadım ve inatla 2 yıl olan garanti sürecinde tornavida vurmuyacağım dedim, birde ön fren sesini kesemediler.

Ben şu sıfır ürünlerde parça değişimini anlamam, yasal olarak 2 yıl iade yada değişim hakkımız varken sıfır alınan ürün bence değişiklik yapılmamalı.
Birde alu. kadroda nasıl alu. ise kadroyu korumak için kadro kulağına ihtiyaç duymamışlar, Salkano alu. giriş seviyesinde bile alu dur ve kadro kulağı vardır, Yükseltilebilir ama buna masraf yapmak doğru değil. fiyat ne olursa olsun.

Tepki
1
İsim
Alperen
Bisiklet
b'Twin
Ürünü yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum fitesinde falan hiç bir sıkıntı yaşamadım koltuğu biraz sert ama bi süre sonra alışıyorsunuz koltuğun önünü biraz daha aşağıya eğerseniz daha rahat olur. Lastikleri biraz sıkıntılı çabuk eriyor dış lastikleri onun dışında sağlam bisiklet yolda falan akıyor.

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.117
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Pdeal Bisikletin rengi güzel, manzara da güzel ama keşke bisikletin tamamı görünseymiş.

Atakan D.

Üye
Tepki
3
İsim
Atakan
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce bu Rockrider 340 bisikleti aldım. Kendisinden genel olarak memnunum. Youtube'da izlediğim videolar ile fren ayarlarını bir kontrol edeyim dedim. Yola çıkmadan önce fren ayarlarıyla oynadım biraz. Vidaları hiç ellemedim, sadece gidon üzerindeki elle ayarlanabilen ayarlarla oynadım.
Yolda gittiğimde, aynı viteslerde eskisine oranla daha fazla yorulduğumu hissettim. Durup şöyle bir tekerleri çevireyim dedim ve baktım ki fren pabuçları janta sürtüyor ve ön-arka pabuçların bir tanesi de çok hafifçe tekerleğe sürtüyor. Gidon kısmından en gevşek haline getirdim ama halen memnun etmedi beni. Hassas ayarlarla da bilmeden birşey yapmak istemedim. Durumu nasıl düzeltebilirim?

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
@Atakan D. Mesafe var ise fren pabuçlarını biraz geriye çekmeyi deneyebilirsin. Mesafe yoksa aynı yerden frenleri biraz gevşetip deneyebilirsin. İnce ayar konusunda benimde pek bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: Atakan D.
Tepki
2
İsim
Tayyar
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba binsorum olucak acaba binachi speed 1000 mi yoksa rockrider 340mı almalıyım ne önerirsiniz sizce hangisini tercih etmeliyim?
Şunlara bak sıfır gibiler. Bakmadan geçme mutlaka.
spothane.com.tr/btwin-rockrider-340-mavi-pembe/
spothane.com.tr/btwin-rockrider-340/
Zaten ikinci el bisiklet alan yerler veya ikinci el bisiklet alanlar yada ikinci el bisiklet alım satım gibi kelimeler de direk adamlar kafada çıkıyor. Faydası olur. Sitesinde ikinci el eşya alan yerler yada ikinci el eşya alanlar yazdığına bakma ikinci el üzerine herşey var bisiklet kategorisini seç. Direk google da spothane diye de aratabilirsin.