Boğaziçi Üniversitesi

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Dün gece 23.00 dolaylarında güneyden inen 4 bisikletli gördüm petek dolaylarında. Beyaz-mavi Giant formaları vardı; okuldan birileri miydi diye merak ediyorum.

Scudo

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Şu aralar okulda bisiklete dair bir hareketlenme söz konusu. Başlamayı düşünen arkadaşlardan bazılarıyla bizzat iletişim içerisindeyiz. Çevre Kulubüne 8 bisikletlik bir bağış yapıldı hatta yakın zamanda. Özetle sosyal medya üzerinden blog veya facebook grupları kurarak sesimiz yükselebilir. Doğrudan fikir alışverişi yapmak için uygun bir zaman belirleyerek buluşup konuşmayı öneriyorum.

İyi günler.

msd

Üye
Tepki
0
ben de uzun suredir bakiniyorum ve sitede yeni gördüm.sadece su anda etkin olan cevre klubunun busiklet diye olusumu var galiba.ama o da ne kadar calisiyor hic bilmiyorum.Oturup konusmak lazim detaylarini gercekten.

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
Herkese merhaba, acikcasi ben bisiklet kulubu var zannediyordum okulumuzda kayit yaptirmadan once. Kayitlarda sport komitesinden arkadaslara sormustum ve acilmasi dusunuluyor demislerdi. Bu yil kilyosta oldugum icin bisiklet falan da hikaye oldu tabi :) Her ne kadar su an bir bisikletim olmasa da bende boyle bir olusum olacaksa isin icinde olmak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Anıl Aşkın

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Merhaba,

Öncelikle epey geçmiş olsa da üzerinden hoş geldin Boğaziçi'ne. Bisiklet konusunda da gördüğün üzere birçok kanaldan çabalıyoruz. Tanıdığımız birçok insan bireysel olarak birşeylerin peşinden koşuyor. Gerek spor gerek hobi şeklinde... Uygun bir zamanda ne yapabiliriz'leri konuşabileceğimiz ve de tanışabileceğimiz bir buluşma ayarlarsak çok güzel olur.

İyi günler!

mfk

Üye
Tepki
37
İsim
Muhammed Fatih
Bisiklet
Kron
"BUsiklet - Boğaziçi Üniversitesi Bisiklet Topluluğu" gibi bir topluluk var ama sanırım hala kulüp değil. Üyesi olan var mı forumda?
(link)

fly-high

Üye
Tepki
11
İsim
Furkan D
Bisiklet
Giant
@mfk
Ben üyelerden bir tanesiyim. Aslında evet hala topluluğuz ve bu dönem kulüp olma başvurusunda bulunduk. Umarım bir kulüp olarak devam ederiz. Bu arada Boğaziçi'nde bir sürü bisikleti olup bizlerle takılmayan arkadaşlar var herkesi atölyemize ve odaya bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: Yellow Flash

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aklıma zamanında dershanede hocamızın yaptığı espri geldi .

Çalışırsanız Boğaziçi
Çalışmazsanız haftaiçi

toptanci

Üye
Tepki
1
İsim
Ali Emre Akkaya
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok aktif bir bisiklet kulübü var gerçekten ben de bu sene üye oldum ama elimde olmayan sebeplerden ötürü çok sıkı takip edemedim.