Bitlis

dost acı söyler

Aktif Üye
Tepki
111
konuyu canlandıralım. bir buçuk ay oldu bitlis merkezdeyim.bırakın grubu bisiklet süren çocuğa bile rastlamadım resmen bisikletten soğudum o değil kondisyonumu kaybedeceğim diye korkuyorum yaşımda ilerledi tekrar kazanmak zor olacak.tayin dönemleri bitti yerli veya şehre yeni gelen bisiklet sevdalıları ile tanışmak kış bastırmadan turlar yapmak isterim.

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@dost acı söyler 2013 yılında bisikletle Bitlis e iki kez geldim. Birincisi Mayıs ayında güneydoğu turu kapsamında, ikincisi ise Tatvan’da Tanıştığım güzel insanların daveti üzerine Van Gölünü Pedalla Bisiklet turuna katılarak oldu.
Tatvan’da çok değerli bisikletçi arkadaşlarla tanıştım. Hatta çocuklara bisiklete alıştırmak için kurslarda veriyorlardı. Şu an durum nedir bilmiyorum ama benim hayatımda çok güzel bir anı olarak kaldı. İyiki Bitlis’e gelmişim...:)

• Beğen
Tepkiler: dost acı söyler

dost acı söyler

Aktif Üye
Tepki
111
@Bisikletli Gezgin evet haklısınız Tatvan biraz daha kalabalık ,canlı ve modern merkeze göre o tarafa bir keşif yapmak lazım.Balıkesirde büyük oranda doğada olmak üzere çok güzel dostlarla binlerce km bisiklet sürdükten sonra biraz moralim bozuldu

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin