Bisiklet kaza haberlerinin artması

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Teşekkür ederim, bisikletim Bisan mtx 7200 29 mekanik disk fren MTB. Arka Aktarıcı da eğrilik yok arka vites de de sorun görünmüyor ama ön aktarıcı yamulmus sanırım ön vites ayarları bozulmuş zincir atıp duruyor oynayınca. Çok anlamıyorum tamir tadilat işlerinden. Pedal kolunu ileri geri yaptım oynama boşluk vs yok. Gidonda çizikler ve traslanma haricinde eğrilik ve boşluk hissi yok. Sanırım vücudum korudu bisikleti :) Yinede müsait olunca baktiricagim. Acısı da akşama çıkar gibi.
Yazmayı unutmuşum, bir de selenin sağ tarafı çizilmiş ve yırtılmış.

Scudo

Coolman_27

Üye
Tepki
63
Teşekkür ederim, bisikletim Bisan mtx 7200 29 mekanik disk fren MTB. Arka Aktarıcı da eğrilik yok arka vites de de sorun görünmüyor ama ön aktarıcı yamulmus sanırım ön vites ayarları bozulmuş zincir atıp duruyor oynayınca. Çok anlamıyorum tamir tadilat işlerinden. Pedal kolunu ileri geri yaptım oynama boşluk vs yok. Gidonda çizikler ve traslanma haricinde eğrilik ve boşluk hissi yok. Sanırım vücudum korudu bisikleti :) Yinede müsait olunca baktiricagim. Acısı da akşama çıkar gibi.
Yazmayı unutmuşum, bir de selenin sağ tarafı çizilmiş ve yırtılmış.
Ben kaza yaptıktan sonra 10km kadar sürüp eve gitmiştim. Amacım kimseye çaktırmadan olayı kapatmaktı. Ama saatler ilerledikçe diz bölgesinde ağrılar artınca akşam acile gitmek zorunda kaldım. Tahliller fala apıldı, ertesi gün uzman doktora gittiğimde istersen 1 ay rapor vereyim deyince olayın ciddiyetini kavramıştım. Akşamı beklemeden bir doktora görünün derim.

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sağolun hocam sizede geçmiş olsun. Dizimde değilde kalça ve sırt da ağrım var biraz da sol kol. Duruma göre gideceğim ben de.

erhan erhan

Daimi Üye
Tepki
862
İsim
erhan
Bisiklet
b'Twin
Siz yine de bir ortopedi doktoruna görünün ben düştüğümde acil doktoru röntgene bakıp bir şey yok demişti 6 ay sonra yine doktora gittim omuz kemiğimin kırılıp kaynadığını öğrenmiştim.

• Beğen
Tepkiler: The Working Dead

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Geçmiş olsun, hocam kırık vs olsa şiddetli ağrı ve rahatsızlık hissi vermez mi?
Güncelleme: Eldivenlerimin iç kısmı da hep camurlanip deforme olmuş baya. Sürüklenirken korumuş demek ki şimdi daha iyi anlıyorum eldiven ve kaskın önemini.

• Beğen
Tepkiler: erhan erhan

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.112
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Büyük geçmiş olsun, benim de en çok korktuğum şeylerden birisidir. Sizin yeriniz de olsam bir an önce acile giderim.

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Teşekkür ederim hocam, kaza göz göre göre oldu desem yeridir. Düşeceğimi tekerler buz pistinde kayıyor gibi yapınca anladım. Dengede durup frensiz toparlama çalıştım en son tam sola doğru paralel kaldım ve yana doğru düşüp suruklendim. Genel olarak vücudumda ağrılar var hafif. Akşama doğru gideceğim.
Gerçi hastaneye gitsem bile bakacaklarini sanmıyorum. Sigortam henüz yok ve GSS borcum var. Kendi ülkemde kendimi yalnız ve değersiz hissediyorum. Sebep olanların...