Bianchi Aria 105 Carbon

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Merhaba Ekim 2020'de Ankara Ilgaz Bisikletten aldığım Bianchi Aria 105 2020 model bisikletimi kullanma fırsatı bulamadığımdan satıyorum. Komple 105 set ve FSA Vision Comp 35 jant seti var üzerinde, Vittoria lastikler. En fazla 400km yol yapabildim, Üsküdar'da iş yerimizde aylardır bekliyor. Son derece rijit ve tepkileri alabildiğiniz bir bisiklet. Kılcal çizikleri her bisiklette olduğu gibi mevcut, fotoğraflar çok yeni değil ben İzmir'de olduğumdan çekemedim. Aynakolun orada ufak çizikler vardı pedallar takılırken olmuştu. İç lastikte ufak bir hava kaçırma var, bir süre sonra lastik iniyor.Gidon bandında aynı şekilde hafif bir kalkma var kedimizin tırmalamasından dolayı. Zamanım olmadığından bunları bile yaptıramadım, boş yatıyor bisiklet.Orijinal İtalyan Bianchidir. Kitapçık fatura her şey var. Celeste mavisidir. Yabancı forumlarda bolca incelemesi var.

Scudo

proxyminee

Aktif Üye
Tepki
118
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba toplamda kaç kg geliyor birde son olarak bende size yakınım anadolu yakasındayım nekadar bir indirim yaparsınız peşin alımda. Telefonum 531 906 17 08

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.