Belçika’dan bisiklet izlenimleri – Brüksel ve Brüj

aaykun

Üye
Tepki
7
almanya ve japonyada kimseyi sömürmedi, ama seviyeleri ortada. bence olay eğitim seviyesi ve kalitesiyle alakalı. biz kör gibi sadece yaşadığımız yeri görüp dünyadan bi haber yaşıyoruz. oysa yıllar önce okumuştum almanyada yılda 60 milyon kişi yurt dışına tatile gidiyormuş. tamam biz bir almanya kadar olamayız ama, en azından yılda 30 milyon kişi yurt dışını görse tabi kaliteli ülkeleri bizde bu sayede ilerleriz diye düşünüyorum. hiç bir şey görmeden dedesinin yaşadığı yerden dışarı çıkmayan insanda ne ufuk olur, nede yenilikçi bir ruh. eski tas eski hamam devam eder gider kalitesizlik. tüm belediye yönetimleri bence yılda bir almanyayı gezip gelmeli ve onların şehirleriyle yarış içerisine girmelilerdir. ama nerdeee

• Beğen
Tepkiler: Cem Şentin
Scudo

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Barıştam beklenen resimler sonunda geldi :)
Belçika her avrupa ülkesinde olduğu gibi bisiklete önem veren ülkelerden biri yollar harika görünüyor ama senin dediğine kesinlikle katılıyorum bisiklet yolunda gitmek sıkıcı bir durum :D belkide biz burda istanbulda tırafiğin hengamesine alışmış durumda bisikletle aralarında makas yaparak ani firenler bağırış çağırışlarla ilerlemek daha zevkli geliyor bu ülkede özellikle istanbulda bisiklet kullanmayı çok seviyorum :D :D
Barış kendine iyi bak belçikada başka bisiklet gezi resimlerini bekliyoruz paylaşım için teşekkürler...

Selim Esener

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@Barış Kılınç

aynı türkiyedeki gibi pek bir fark göremedim:DD

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@can ayan
şimdi farkı eğitimle açıklamak isteyenler olabilir ama meselenin biraz da genetik olduğunu düşünmeye başladım ben. Zaten iki şeritli olan bir yolda arabasını kendi gittiği yöne parkedip giden, yolu tek şeride düşüren, uyarınca kabadayılık yapmaya kalkan insanın eğitimden önce başka şeylere ihtiyacı var ki bu memlekette bunlardan çok var. Ya da bu örnekteki araç sürücüsüne tanıdık olduğu için ceza kesmeyen polisin de eğitime ihtiyacı yok. O kadar çok örnek var ki, eğitim değil biraz da iş, genetik.

Caner HOCAOĞLU

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Bianchi
Güzel manzaralar diyorum, başkada birşey demiyorum :D