Avcılar

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
7.000
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@roycolt bisikleti alacağınız kişiyle, güvenilir bir bisikletçide buluşun. Hem oturup çay içersiniz, hem usta sizin için ürünü inceleyip yorum yapar.
Gerekli tamir/ayar/eklenti ihtiyacını da oradan giderirsiniz. Ayrıca alışveriş daha güvenli olur, malı/parayı alıp kaçma, aldatma aldatılma riski olmaz.
Hatta ve hatta, mahallenin çalınan bisikletlerinden haberdar olduğu için, o konuda da bilgi verebilir.

Scudo

roycolt

Üye
Tepki
109
İsim
Anıl
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
teşekkürler arkadaşlar, sanırım sizin dediğiniz gibi bir bisikletçide buluşmak en mantıklısı olacak. konuyu bir yönetici görüyor ise yoruma kapatabilir. teşekkür ederim herkese :)

yugioh

Üye
Tepki
29
İsim
Turgay
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Katlanır
Merhabalar, Gümüşpaladan aranıza katılıyorum. Katlanır bisiklet kullanıyorum.
Hortlatalım bakalım:)) avcılarda beraber pedallamak isteyenler özelden yazarsa whatsapp kuralım diyorum ne dersiniz
Özelden mesaj yazmayı bulamadım :D

Emink

Üye
Tepki
17
İsim
Emin
Bisiklet
Giant
Merhabalar, Gümüşpaladan aranıza katılıyorum. Katlanır bisiklet kullanıyorum.

Özelden mesaj yazmayı bulamadım :D
Sağ üstte mesaj yeri var ben yazıyorum şimdi

Metalyum

Üye
Tepki
3
İsim
ÇAĞATAY
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar herkese. 1 ay önce Mosso GP 5800 road bike almış bulunmaktayım. Hava güzel oldukça Denizköşkler sahilde turluyorum. Halihazırda bir whatsapp grubunuz varsa katılmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed Emir
Tepki
4
İsim
Emir
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Avcılar bölgesi süren avcılar meydandan florya sahil sonuna kadar yol alıyorum gelmek istiyen varsa yazabilir
@Metalyum ben mtbciyim ama fark etmez floryaya tur yapıyorum ünv sınavından başlıcam haberdar olalım

Son düzenleme:

Panzehir

Üye
Tepki
1
İsim
Y....
Arkadaşlar Avcılar denizköşkler mahallesindeyim whatsapp yada telegram grubu varsa katılmak isterim.

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. Beylikdüzü, Avcılar ve civarı bölgelerde yaşayan arkadaşlar dahil olacak ekip arıyorlarsa bana ulaşabilirler. Çoğunlukla Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri, 28-30km/h gibi ortalama hızlarda tur yapan bir ekibimiz var.

• Beğen
Tepkiler: fatihgocmez

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. Beylikdüzü, Avcılar ve civarı bölgelerde yaşayan arkadaşlar dahil olacak ekip arıyorlarsa bana ulaşabilirler. Çoğunlukla Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri, 28-30km/h gibi ortalama hızlarda tur yapan bir ekibimiz var.
Biraz daha antreman yaparsak o gruba katılabilirim diye tahmin ediyorum :D Ortalama 20 lere can feda modundayımda :D

etkiliadam

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Oktay Yörük
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Birkaç aylığına Avcılar'da kalmaya geldim, Cihangir Mahallesindeyim. Pandemiden beri bisiklet sürmüyordum, yeniden başlamak istiyorum. Giriş seviyesinde turlayanlar varsa katılmak isterim. Whatsapp +447776752003

Heicks

Daimi Üye
Tepki
767
İsim
Heics
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bașlığı görünce spor diye canlıları kurșuna dizen avcılara giydireyim diye geldim, sonradan farkettim ki İSTANBUL / AVCILAR'mıș. 😋

• Hahaha
Tepkiler: Trakyalı

noyanyan

Aktif Üye
Tepki
359
İsim
noyanyan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Heicks Yapmayın öyle şeyler. Onlar vegan beslenme gibi konulara girdiğinde ortalık karışıyor. Siz de onlarınkine girmeyin. Forum huzurlu bir şekilde avlanmaya ya da vegan eslenmeye devam etsin.

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Birkaç aylığına Avcılar'da kalmaya geldim, Cihangir Mahallesindeyim. Pandemiden beri bisiklet sürmüyordum, yeniden başlamak istiyorum. Giriş seviyesinde turlayanlar varsa katılmak isterim. Whatsapp +447776752003
Yağmuru getirmeseydiniz :)

etkiliadam

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Oktay Yörük
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yağmuru getirmeseydiniz :)
da1bbc1b-0334-4047-9546-97e9fbe46390.jpg

Valla hocam ayağım nasıl uğursuz geldiyse :D Ben de sahilde şöyle bi rota çizdim, 2 gidiş 2 geliş 1,5 saat koşayım günlük. En azından 1-2 hafta bisiklete hazırlık olsun. Vücut iyice çöktü.

Screenshot_9.png

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı

AKPARS

Üye
Tepki
0
İsim
Mesut S.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selâm ve Aleyküm

Merhaba arkadaşlar , aranıza yeni katıldım. Avcılar da ikamet ediyorum.

Bisiklet sporu na meraklı olan arkadaşlarla tanışmak ve hafta sonu etkinlikleri yapmaktan mutlu olurum.

istanbul avrupa yakasında olan etkinliklere katılmak isterim.

Sevgi ve Saygılarımla

M.r.t

Üye
Tepki
0
İsim
Murat
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba aktif olarak bisiklet sürüyorum genellikle hafta içi interval hafta sonu vakit oldukça uzun sürüşler güzergah interval olarak bakirkoy opet Florya kavşak dönüp Sirkeci güzergahı katılım yapmak isteyen arkadaşlar varsa yazabilir. (YARIŞ BİSİKLETİ )