Araç arkası bisiklet taşıyıcısı

RTFM

Forum Demirbaşı
Tepki
1.119
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,
şu (link) vakumlu araç üstü bisiklet taşıyıcıyı kullanıyorum. Aracım Egea Sedan. Tavanda çok rahat. Aydın'dan Kuşadası'na 2 defa kullandım. Sorun çıkmadı. Yalnız ben aldığımda 900TL idi Maşşallah fiyatı 6,1 kat artmış. Fiyatı sizin için uygunsa alabilirsiniz. Öneririm. Herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim.
Bende sanırım geçen yıl 2bin liraya almıştım. Yaklaşık 3000 km kullandım, 140 km ye kadar hiç bir sorun yaşamadım. Halen güvenmiyor olsam da gayet güzel çalışıyor.

Scudo

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
591
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
Takamamanızın sebebi yer mi kadro uygunsuzluğu mu acaba?
Giant XtC dağ bisikletim L kadro, uyuyor
Giant TCR yol bisikletim ML kadro, uymuyor, taşıyıcının kollardan birini üst boruya sabitlersem, diğer kol ancak sele borusuna sabitlenebiliyor.

Bugün ilk bisiklet taşıyıcı yatırımı yapıyor olsam kesinlikle vakumlu örnekleri tercih ederdim.

• Beğen
Tepkiler: Ricochet

Ricochet

Daimi Üye
Tepki
1.076
İsim
A.SÜVARİOĞLU
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Giant XtC dağ bisikletim L kadro, uyuyor
Giant TCR yol bisikletim ML kadro, uymuyor, taşıyıcının kollardan birini üst boruya sabitlersem, diğer kol ancak sele borusuna sabitlenebiliyor.

Bugün ilk bisiklet taşıyıcı yatırımı yapıyor olsam kesinlikle vakumlu örnekleri tercih ederdim.

peki, ciddi anlamda bu konuda kafa yoracağım, çok teşekkür ederim :)

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba

Thule Proride taşıyıcıları karbon kadroda kullanmak istemediğim için yeni bir taşıyıcı bakıyorum. Yakima Highroad incelediğim kadarıyla iyi bir opsiyon. Thule wingbar ile de uyumlu, kullanıp tecrübe eden varsa yorumlarını almak isterim.

Teşekkürler.

(link)

serkan88

Üye
Tepki
0
İsim
Serkan
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Çeki demiri taktırmayı düşünüyorum da İstanbul'da Avrupa/Anadolu yakası fark etmez işini düzgün yapan yer var mı tavsiye edebileceğiniz?
Teşekkürler