Anadolu Pedalşörleri (Kartal-Kadıköy)

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Grubumuz yeni kurulmuştur ve 5 temmuz perşembe günü 18:00'da ilk turuna başlamıştır.(Kartal-Bostancı);
Şuan 8 temmuz Pazar 18:00'da daha uzun ve kalabalık bir tur yapmayı planlıyoruz,detaylı bilgiler ve devamlı tur takibi için ;

(link) grubumuza bekleriz.

Not:Buluşma ve Çıkış Kartal'dan yapılmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: Önder Aksungur
Scudo

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar,
Grubumuz ufak kış turlamalarına başlayacaktır.Kartal ve çevresi ilçelerden katılmak isteyen herkes davetlidir.

(link)

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
maltepede oturuyorum tarih ve saat verirseniz uygunsa katılmak isterim

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Kesin tarih ve saatimiz yok,facebook üzerinden tur var diye etkinlik açılır,müsait olup katılmak isteyen üyeler o tarih ve saatte belirlenen yere gelir veya grup duvarına ''ben çıkıyorum gelen var mı ? '' tarzında bir mesaj bırakıp da ufak bir gezinti yapabilir.

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
Anadolu pedalşörleri nerdesiniz? :)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Alper Bey, hep buralardayız :D
Yalnız, etkinliklere facebook grubundan daha rahat ve çabuk ulaşabilirsiniz..saygılar,selamlar :)

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
Burayı da canlı tutmakta fayda var. Anadolu yakasında turlara katılmak isteyen ve gruptan haberdar olmayan pedalşör arkadaşlarımız olabilir :)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Söz konusu bisiklet olunca, heryeri canli tutmak lazim tabi imkanlar dogrultusunda :) bu pazar ballikayalar etkinligi var mesela hocam..sabah 7.30 bulusma noktasi pendik ido iskele..katilmak isteyen arkadaslara burdan da duyurmus olalim;)

S.Duran

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Bende Pendikte oturan pedalşör arkadaşlarla marinanın orada buluşup kartala doğru sürüp orada sizinle buluşmak isterim. ( Cümleye gel. :D )
Kartaldan da gidebildiğim yere kadar gelirim sizle. :) Kondisyonum yok maalesef. Zamanla daha da gelişirim umarım.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@Turan.Genco

Hangi rota üzerinden Ballıkayalar'a gidileceğini öğrenebilir miyim acaba? Google maps haritası varsa daha da iyi olur. Rotanın beni zorlamayacağından emin olabilirsem bende iştirak etmek isterim açıkçası.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar..öncelikle facebook kullanan arkadaşlar için grubumuzun linkini aşagıda yineliyorum..burdan hem turlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir hem de ansızın çıkılan sürüşlerinizde kendinize partner bulabilirsiniz..
(link)

Ballıkayalar rotası için turu düzenleyen arkadaşımızın rota önerisini de aşağıda veriyorum..
(link)

ilginize teşekkür eder, tüm bisikletlilerimizi ve bisiklete gönül verip henüz bisiklet sahibi olmayan, bu saatten sonra bisiklete mi binilir deyip de bir yandan da içinde ukte kalan tüm arkadaşlarımızı ( tabi bu arkadaşların kendilerine bisiklet kiralamaları ya da arkadaşlarından ödünç almaları şartıyla ;) ) tüm turlarımıza bekleriz :D

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
Ballıkayalar turu gördüğüm kadarıyla harika geçmiş. Varsa video ve fotoğrafları paylaşalım.

Çağlar İLİ

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Giant
Uzun zamandır bu konuda hareket olmadığını görüyorum.. Pazar günü boğaz köprüsü bisiklet geçişi için bir buluşma yapıyor musunuz?

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Grubumuzu Takip etmek için (link) adresini kullanabilirsiniz.

yalimedya

Üye
Tepki
0
İsim
Ata Gökmen
Bisiklet
Diğer
selamlar kartal yakacık
yadea kullanmaktayim

SonPedal

Üye
Tepki
1
İsim
Berk
IYI AKSAMLAR SALCANO CITY SPORT 20 2015 ARALIK KURULUMLU TOPLAM 10 KM YAPILMAMIŞ UCUZA VERECEGIM BILGI ICIN MESAJ ATINIZ

Dumanbey

Üye
Tepki
0
İsim
Mehmet
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar kış geldi havalar soğudu ama her akşam ya da 2 güne bir ( haftada 3 gün)olsa da Kartal Bostancı arası turlara başlasak mı?

Hiç mi spor yapmak isteyen yok. Ben 41 yaşındayım ama tek başıma çıkmaya üşeniyorum. Şöyle sağlam iradesine güvenen birkaç kişi olsa disiplinli spor yapsak diyorum