Amsterdam Brüksel turu- 4. gün

Turgay Gürses

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
Turgay
Bisiklet
Merida
Merhabalar,

4.gün (Brielle- Burg Haamstede)

Uyandıktan sonra birşeyler atıştırıp Brielle'i biraz geziyorum. Küçük ve sakin bir şehir. Bölgedeki birçok şehir gibi içinden nehir geçiyor.

203793

203794

203795

Hollanda'da birçok yerde buna benzer göletler gördüm, üzeri yeşil bir örtüyle kaplı, oldukça güzel görünüyor, durgun su ama en ufak bir kötü koku yok.

203796

Yola devam ediyorum. Kuzey Denizi kıyısına ulaşıyorum. Bugün hava oldukça sıcak, bir ara 38 dereceyi gördüm.
Hollanda için oldukça fazla, millet kendini sahillere atmış.

203798

Bu bölgede köprüler aynı zamanda deniz seviyesinin altında kalan toprakları korumak için set görevi görüyor.

203799

Bisiklet yolları yine çok güzel, bu gölgeler de sıcak havada hayat kurtarıyor.

203800

Yol üstünde küçük şehirlerden geçiyorum, burası Ouddorp'tu sanırım.
203801

Sıcaklık gittikçe artıyor, bu içecek molası çok iyi geldi. Şu limonata benzeri içecekten 2 tane içiyorum.
203803

Sonrasında Kuzey denizi kıyısından yola devam ediyorum, bugün hedefim Middelburg'a varmaktı ama aşırı sıcaktan ve benim de antremansız olmamdan dolayı varamıyorum, yol üstünde Burgh-Haamstede şehrinde kalmaya veriyorum.

203804

Bir ailenin arka bahçesinde işlettiği küçük bir kamping bulup çadırı kuruyorum. Kampinglerde gecelik 10-15 EUR civarı paralar ödedim. Kaldığım tüm kampingler çok temizdi. Banyo ve tuvaletlerini rahatlıkla kullandım.

203805

Sonrasında günün biraları yemek zamanı?

203806

203807

Günün Strava kayıtları

203811

Yoldan kısa bir video, turun devamını da en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım.

Dosyalar

Scudo