Aktivite arkadaşı aranıyor,ekip kuralım mi?

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Herkese merhabalar,
Hayat monoton harekete geçmek lazım,bir grup ve aktivite de buluşalım istiyorum,
*Bisikletturumun son etabindayim Edirne Kudüs Bisikletturumun son 1200 km kaldı, şimdilerde kısa kısa keyif turları yapıyorum.
*Motorla, Romanya transfagarasan-gurcistan-fethiye turları solo tur.
*Kaçkar zirve yürüyüşü, Bozdağ karlı dağ Zirve yürüyüşü,Likya yolu bir kısmını ekiple yürüdük.
*42 km İstanbul maratonu finisher,22km Edirne yarı maratonu,Efes yarı maratonu kostum.
*Kamp-macera-aktivite-kesif-hiz-yalnizlik-astroloji-maneviyat-spor-yeni heyecanlar-marjinal bir yapim var, hayallerim çok, hepsini sırayla yapmaya gayret gösteriyorum,hayallerimden bazıları,emeklilikte ki hayallerde dahil bunlara☺uzakdoğu bisiklet turu,motorla Moğolistan,Elbruz zirve,Ve daha niceleri
Heyecanıma heyecan katacak,gücüme ,güç,cesaretine cesaret katacak yol arkadaşı,tur arkadaşı, aktivite arkadaşı arıyorum,musaitlik durumlarına göre,aynı paydada bulusacagimiz herkese kapim acik
Görüş ve öneri de paylaşmanız makbule geçer

Son düzenleme:
Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Bekdemir28 bak dostum Moğolistan turunu planlayabiliriz. :) Bu yıl geçti ama 2 yıla güzel bir program yapabiliriz. Baştan söyleyim, teknolojiden hiç anlamıyorum. Baykal gölünde balık avlamak organizasyonu da işin içine katarsak böyle sıcak bir tura göz kırpabilirim. :harika:

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Bekdemir28 bak dostum Moğolistan turunu planlayabiliriz. :) Bu yıl geçti ama 2 yıla güzel bir program yapabiliriz. Baştan söyleyim, teknolojiden hiç anlamıyorum. Baykal gölünde balık avlamak organizasyonu da işin içine katarsak böyle sıcak bir tura göz kırpabilirim. :harika:
İki yıldan daha zaman sonra olacağını sanıyorum, haberleselim

Emir_26

Üye
Tepki
1
İsim
Emirhan Keskin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba Akdeniz turu yapmak istiyorum isterseniz bisiklet le pedallayabiliriz

• Beğen
Tepkiler: gezgino28

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba Akdeniz turu yapmak istiyorum isterseniz bisiklet le pedallayabiliriz
Merhabalar teşekkürler ilginiz için 🤗🙏 fakat yukarıda yazdığım gibi çok yönlü bı hayatım var😬ve bende çalışan birisiyim,mümkün mertebe hayallerimi gerceklestirmeye,ve farklı faaliyetler yapmaya calışıyorum..Akdeniz'de geçtim ama Şubat ayında Kudüs turuna arkadaş arıyorum.. telegramda gruba abone olursanız sevinirim 🙏