merhabalar geri ye giderek 69 uncu sayfaya kadar okudum ama aklımdaki sorunun cevabını bulamadım...
soru 1 : wiggle den alışveriş yaparken bir defada kaç ürün alabiliyoruz adet bazında...
soru2 : diyelim lifline lastik aldım tanesi 2 dolar ve ben 4 adet aldım 8 dolar yapıyor. bunun bana maliyeti...