trial-trial-trial

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
çok teşekkürler kardeşim.Ekrem e selamlar.sizi de bir gün mersine bekleriz.

Scudo

batuhany

Aktif Üye
Tepki
45
Çok güzel emeğine sağlık helal olsun. Yeni videolarını bekliyoruz. :)

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
:Dilk fırsatta mersin antalya ürgüp yapacaz hepinizle tanışmak isteriz :Delbet mmkün olduğu kadarıyla;)o kadar msj var forumda bi teşekkür yok bea o kadarmı kötüyük acep (yooook trial ide kıvırıyoz ama :D)

• Beğen
Tepkiler: volkan karacan
Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
selam dostum.bekleriz sizi de buraya.ekremle tanıştık zaten.gelirseniz buraya da bekleriz.tanışırız.inanın cok iyi kullanıyorsunuz bisikleti.benim bile yapamadığım hareketler var.gelin gezelim.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var.havalar düzelince gelicem zaten oraya.saygılar.sevgiler..bol pedal kick li günler dilerim..:)

• Beğen
Tepkiler: cannn3715

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
:Dtabiki birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var tabi deneme ile oluyo ama yinede gösterip tekniklerini vermeye çalışırız a.s ekreme slm nı ileteceğim kadroyu kırdı sedonayı ona kaynak yaptıracaktı öncelikle kadroyu halledip havalar ısınır ısınmaz buluşuruz allahın izniyle. A.E.O by

Tepki
4
volkan abi videoyu seyrettimde deli metin abim diyoki kent ormanında inemessin dedgin bi yer varmış bana diyoki ordan inerseniz size gt yi vercem diyo

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
tebrikler,güzel bir video olmuş...:)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
etkilendim diyebilirim güzeldi gerçekten aslında trial sevenler birgün bir araya gelebilsede beraber birşeyler yapsalar hiç fena olmaz diyorum bende trial i çok seviyor ne yalan söyleyim geceleri ruyama giriyor desem yalan olmaz gerçekten
bir ara pedal kick öğreneceğiz diye ramazan günü hayır mübarek gün bir arkadaşımla sahura kadar çalışmıştık ama nafile hava çok soğuktu ogün yapamadık o işi ama daha sonra öğrendik trial konusunda önemli olan bence 1.sidenge 2.side pedal kick saygılar başarılarının devamını beklıyoruz bol trialli günlere

• Beğen
Tepkiler: volkan karacan

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
şu kadroyu bi gorme ihtimalimiz warmı ? el yapımı ya da normal mtbye değişiklik kyapılmış gibi duruo sanırım fabrika işi deil ?