trial-trial-trial

Scudo

mirraco

Üye
Tepki
41
trail bisikletı nerden buluruz dıyenlere.delta bisiklet gecen senede getırıdı bu senede getırecek hemde daha fazla cesıdı ıle aklınızda olsun

gizmo

Üye
Tepki
2
evet hareketler cok güsel o kesin kask konusuna okadar takılmayın sürmesini bilen nerede düşecegini bilir iyi süren icin gecerli tabe volkan su ana kaadr biryerini kırmadı kardeşim ki bunlar son gördügüme göre daha ilkel kalmış bence yeni video yu bekleyin az kaldı birde arkadasım neden resimde kask takmışsın sanada bir sapka lazım

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
@yamamapeki ndn profesyonel yarışmalardaki sporculara baktığımızda hepsinde kask var bence onlar nerde dşüceklerinizi arkdaşınız daha fazla biliyo olabilir.bence kask önemli bir şey ama arkdaşınız takmıyor diye başkalarını yönlendirmek yanlış olur zaten profesyonel sporcu anlayışını bilen biri ona göre giyimini yapar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
nerede düşeceğini iyi bilir diye bişey yok,tsunami33 Türkiye'de gördüğüm en iyi trialcilerden ama ondan çok daha iyilerinin nasıl ve nekadar fena düşebileceklerini videolarda çok gördüm.

gizmo

Üye
Tepki
2
evet haklı olablirsiniz uzatmıyalım ama youm yapan arkasların avatarlarındaki resimlerde kask yok artısında show amaclı bir videoydu o görsel bakımdan kask 2 plana atılmış ama düşmedi oda ayrı bir konu bi iş zaten rekabettir bana göre yeni baslayanlar ve eskiler yapanlar vede yapamıyanlar cesaret tehlikeyi zaten getiriyor kaskım yok die yapamıcaksan zaten hic yapma ben bunu kastetmiştim düşmeyi bilmekle bakış acısı profesyonelere zorunlu bana degil ama sen tak tabeki dogru olanda bu kask sart kafana gore takıl

endy

Daimi Üye
Tepki
97
@cagatayhepsen

Acaba Bjk dekı kac tane trialcıyı gordun de (beşiktaş taki triel cilere bi ders ver yaf) bunu diyorsun????:rolleyes:

( Tebrkler bu arda )

endy

Daimi Üye
Tepki
97
@yamama

Oyle sey mı olr ya ne zmn ne olcaıı bellı olmas en zor harktleri yapan admar en ufak bi aklskte en kolay harktlrde dusyo kolu baca kırmslar da kaflarını kıryolar:Skull-175

takmıyalım demıyelm LUTFEN:)

Tepki
37
İsim
volkan karacan
Bisiklet
Scott
ben bu görüntüleri izleyip keyif alın diye verdim.tartışma baslatmak istemem.kafama göre kask(xs) bulunamadığı için takmıyorum ben.ve bunlar zaten cok basit hareketler.daha tehlikelilerini yaparken takıyoruz tabi sağlığımız için.boş yere takıp takmama polimiğine girmeyelim lütfen ..kask takılmalı tabiiki doğru olan budur..hepinize kazasız günler..

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
:Dkardeş güzel hareketler ama biz sd721 le yapıoz bunları youtube den kayseri free ride yaz bak;)yine de paylaşım için saol.emeğe saygı