Strava günlüğünüz...

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar
segment klasmaninda yaptigim dereceler women kisminda da degerlendirilmis..evvelden bir bayan arkadas bana uyari mesaji gondermis, cinsiyet ayarinda yanlislik var demisti.ben bilemedigim icin famela diye kalmis, daha sonra male diye degistirdim...daha sonraki segmentlerde women kismi cizikti..en son yaptigim segmentte gene women klasmani olarak degerlendirilmis..ayarlara baktim en son ayarladigim male seklinde..bu iste bi yanlislikmi var yav,.kurtarin beni sundan.
2017-09-19-10-40-55.png

Scudo
Tepki
2
İsim
Ekrem
Bisiklet
Claud Butler
Arkadaşlar merhaba, strava'yı kullanırken cep telefonumun mobil veri'si açık olmasına rağmen yolu yarıda kesiyor. Tur bittiğinde bir bakıyorum ki yolun yarısında kesilmiş. Neden kaynaklanıyor olabilir?

Fatih_K

Üye
Tepki
47
İsim
Fatih Kurtçu
Bisiklet
Ghost
@(link) bazen bende de oluyor. Anlamadım ama uzun süre mobil kopunca oluyor sanırım. Özellikle vodafone operatöründe.

Tepki
2
İsim
Ekrem
Bisiklet
Claud Butler
@Fatih_K millet dağları tepeleri aşarken kopmuyor ama ben İstanbul'un göbeğinde kısa mesafe giderken nasıl kopuyor bu internet vallahi anlamadım :)

Fatih_K

Üye
Tepki
47
İsim
Fatih Kurtçu
Bisiklet
Ghost
@(link) valla bende hep dağ tepe geziyorum. nadiren kopuyor. ama şehir içinde kopması gerçekten saçmalık :)

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
@Pureal

Hocam bu ne : ) bu bisiklet size mi ait ankara da misiniz ben de almayi dusunuyorum yakindan gorebilir miyiz acep?

Pureal

Vegan Bisiklet
Tepki
284
İsim
Fatih
Bisiklet
Trek
@A.Tahsin zincir değişimi için bekliyorum, değişim yapıldıktan sonra tabii ki müsait bir zamanda görebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: A.Tahsin