Skiboardmanias MTB Down Hill - 14 / 15 Kasım 2009 Kartepe

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
Tepki
143
Merhaba Bisiklet severler;

Türkiye'de bir organizasyonun ilkini yapmanın verdiği gurur ve mutluluğu yaşarken destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. Türkiye'de ilkleri yapmak her zaman çok zor olmuştur. Biz ekip olarak destekçi firmalar Trek Bisiklet ve bayileri Velespit, Sıradışı Bisiklet sayesinde ve hediye sponsorumuz Yeşil Bisiklet sayesinde bu olayın üstesinden gelmeyi başardık.

Bu yarışa gelemeyenler hiç üzülmesin çok yakında sürprizlerle karşınızda olacağız. Bisiklet sporunda MTB ve Down Hill grubuna desteğimiz başladı ve sonuna kadar devam edecektir.

Motorsuz insan gücü ve doğa gücü ile yapılan her türlü spora firma olarak bir event bütçemiz var bu event bütçesinin içinde artık MTB ve Down Hill de var.

Saygılarımızla

Skiboardmania Extreme Group

snowboard-ski-windsurf-kitesurf-MTB Down-Hill

(link)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar büyün katılımcılara ve organizasyonu düzenleyen gruba çok teşekkür ediyorum...

FreerideTr ekibibnin ve bir çok grubun yıllardır yapmaya çalıştığı bir organizasyonu Türkiyede ilk kes yaparak bir başlangıca vesile oldular...

Gece yarılarına kadar çalışıp parkur çıkaran arkadaşlarımıza ayrı teşekkürlerimi sunuyorum...

Türkiyede ilk kez gerçekleşen bir organizasyonda tabiki aksaklıklar gecikmeler olacaktır. Ama eminimki bundan sonraki her organizasyonda bu daha da iyileşecek ve daha kileteli şekilde devam edecektir...

bunun yanında oturduğu yerden hiç birşey yapmadan sadece yazarak birşeylerin olacağını düşünen arkadaşlara da burdan selam olsun... Yarışlar fotoğraflar niye yok diyerek değil orda kürek sallayarak, organizasyona fiili destek vererek daha iyi hale gelir... Konuşup konuşup sonra fotoğraf yoksa ben gelmem diyerek değil...

Ayrıca yarışa katılmasa bile fotoğraf ve video eklemek isteyen arkadaşlar aşağya ekleyeceğimiz konuda bunları paylaşırlar ise daha derli toplu, başarılı bir paylaşım olur...

(link)

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Hasan Çağrı
Merhaba Çağrı. Ben de burda bir not düşmek istiyorum:
2000 yılında 1 yıl boyunca hazırlanarak, Ericssonn takımı olarak katıldığımız, bu konuda dünyanın en büyük organizasyonu olan, milyon dolar bütçeli (sadece yarışa katılım ücreti 12 bin 500 dolar) macera yarışı Eco Challenge'da yarışacağımız yer olarak bırak fotoğrafı, yarışın hangi bölgede yapılacağını bile bilmiyorduk.Tek bildiğimiz neredeyse Türkiye büyüklüğünde bir ada olan koskoca Borneo'da yarışacaktık.(!) Bize yarıştan 1 gün öncesine kadar nerede yarışcağımız hakkında en ufak bir bilgi verilmedi. Ertesi gün yarış başlayacak, bizi sürpriz bir şekilde otobüslere bindirdiler ve 10 saat yol gittik.Adanın kuzeyinden güneyine inmişiz..Yani tam yarış başlarken nerede olduğumuzu anladık!!

Selamlar..
Gürsel

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.