Sigma 16.12 sts hakkında

Hyildiz2

Üye
Tepki
3
İsim
Hüseyin
Bende 16.16 sts var. Verileri bi türlü telefona atamadım. Nfc özellikli telefonda denedim beceremedim.

Kadans sensörü var ancak ölçümü yapmıyor. Bugün sensörü görecek şekilde tekrar ayarladım. Kadans değerini yine ölçmezse iade edeceğim

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@Hyildiz2

Verileri telefona aktarmak için Cihaz da ve telefonda NFC özelliğinin açık olması lazım. Benim telefonun NFC bandrolü ahizenin tam arkasında kalıyor. Sanırım tüm telefonlar da bu durum aynı. Verileri aktarırken ahizenin arkasını Cihaza yapıştırıp aktarana kadar sabit tutmanız lazım

Kadans sensörü ile ilgili benimde sorunlarım var. Bazı zamanlar algılamıyor bazen kadansımı çok yüksek gösteriyor. Kadans cihazda pasif durumda olabilir onu aktif yapmayı deneyebilirsiniz bir de sensörün pili ters takmış veya yeni aldıysanız pilinin üzerinde koruyucu film olabilir bunlara da bakmakta fayda var. Mıknatısın sensöre çok yakın olması lazım 1 santimden fazla olursa algılamıyor.

Hyildiz2

Üye
Tepki
3
İsim
Hüseyin
Cevap için teşekkürler. Kadans sensörünün mesafesini ayarladım, pedalı çevirince yeşil ışık yanıyor. Artık cihazın ölçümü yapması gerekli.

Koşu saatim garmin, telefona bluetooth ile aktarıyorum. Grafikler haritalar süper. Böyle sadece cihazdan bakınca bi şeyler eksik kalıyor sanki. Umarım hallederim

glmz.fatih

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Merabalar ben sigma 16.12 sts kullanıyordum ancak 2-3 ay önce sürüş esnasında yuvasından ayrıldı, yere düştü ve ekranda kırıldı. Cihaz hala ölçüm yapmaya devam ediyo ama ekranın yarısını göremiyorum. Bunu yaptırabileceğim bir yer var mı acaba? Yoksa tek yol yenisini almak mı?