Satış Temsilcinizin Ukela tavrı (delta bisiklet kızıltoprak) için teşekkür ederim :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Delta Bisiklet'ten birkaç kez de olsa alışverişim olmuştur. Bisiklet Forum Forması oluşumu içinde güzel bir katkı sağladılar. Ulaş Bey'de yakınen takipçisi oldu. Yüzyüze görüşme durumum olmadı, ya internet ya da telefon yoluyla iletişim kurdum.-Ben kendi adıma konuşuyorum bunun altını çizeyim öncelikle- Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım tabi bu yaşamayacağım anlamına gelmiyor lakin bu zamana kadar benim açımdan hiçbir sorun yok. Sizin durumunuza gelirsek üzücü bir durum böyle olaylar hemen her işletmede yaşanabiliyor, buluştuğunuzda da konunun takipçisi olacağım.

• Beğen
Tepkiler: ulas
Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Değerli Arkadaşlar ve MTE Bey,

Gerçekten amacım konuyu netleştirmek. Susturmak veya geçiştirmek değil. Ben şuanda yurt dışındayım ve salı günü dönüyorum. Bu konuya yazılan her mesajı dikkatli bir şekilde okuyorum. Kusura bakmayın bazı mesajlara cevap yazamıyorum ama hepsinin notunu alıyorum döndüğümde mutlaka konuyla ilgili düzenlemeler yapılacaktır.

MTE Bey, her yazdığımı yanlış anlıyorsunuz. Lütfen yanlış anlamayın ve olumsuz düşünmeyin. Gerçekten amacım sizin yönlendirmenizle konuyu netleştirmek. Şimdi arkadaşlar kamera kayıtlarından sizin geldiğiniz günü tespit edecek ve kimin baktığını bulacaklar. Fakat ben de gerçekten sizin bu kızgınlığınızı anlayışla ve saygıyla karşılayarak bir sonuç elde etmek istiyorum. Eğer hata bizim personelden biri ise inanın emin olduğunuz an ilişkimiz kesilecektir. Şayet bir yanlış anlaşılma varsa da en azından hem sizin içiniz hem de bizim içimiz rahatlayacak.

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Ulaş bey firma yetkilisi olarak soruna güzel bir çözüm önermiş.Her firma yetkilisi böyle davranışlar sergilese.

Tebrikler kendisine.

• Beğen

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
@ulas

şimdi faturalara baktım ne zaman mağazanıza geldiğimi tespit etmek için ;

22 ocakta bisikleti başka bir mağazadan almışım. geçmiş 2 hafta da bisiklet mağazalarını gezmiştim. Cumartesi günüydü sanırım.

Kamera kayıtlarını inceleyecekseniz eğer ; Ayın 10 - 11 - 17 - 18 tarihlerine bakabilirsiniz. Sabah 10 ile öğleden sonra 4 aralığına bakmanızı rica edeceğim.

Uzun saçlı, 1.80 boylarında mağazanıza girdikten sonra sol bölüme doğru ilerlemiştim. Zaten olayı da orada yaşadım. ( güneş gözlüğü de vardı sanırım o gün gözümde )

Bugün akşam bisikletle çıkabilirim eğer hava çok soğuk olmazsa bostancı - fener turu dönüşü mağazanıza uğrayacağım. İsterseniz sizin de olduğunuz bir tarih gelebilirim haftasonu hatta belki daha da iyi olur . ( yurt dışında olduğunuz için )

teşekkürler

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yeniden Merhaba Değerli Arkadaşım,

Biz kişiyi bulduk. Sizinle konuşma yapan ve güneş gözlüğü kafasında olan arkadaş hatta kirli sakallı ve esmer bir MÜŞTERİMİZ. Aslında bizi çok fazla ziyaret eden biraz da müşteriden öte biri. Öncelikle bu olayı bizim mağazada yaşadığınız için sizden Delta adına özür dileriz. Sizinle konuşma yapan kişi bizim bir personelimiz değildir. Forum ortamında da isim belirtmek bize yakışmaz. Lütfen uygun bir zamanda bize uğrayın ve bizzat kişinin görüntülerini size göstereyim. Böyle bir olayı keşke yaşamamış olsaydınız.

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
@ulas

Teşekkür ederim Ulaş Bey hızlı geri dönüşünüz için ... ben ama arkadaşı gerçekten yüzünü görsem hatırlarmıyım bilemiyorum. Keşke daha dikkatli baksaydım . Size güveniyorum benim gelip görmeme gerek olduğunu sanmıyorum ama mağazanıza geleceğim uygun bir zamanda.

açıklamanız için gerçekten teşekkürler , 3 ay öncesine kadar kayıtlara ulaşmanız incelemeniz takdiri hak ediyor.

Ama tabii ki hak verirsiniz şu soruları sormamak da hiç elde değil :)

Orası acaba yol geçen hanı mı :) ? her gelen müşterilere destek olabiliyor ? ben gerçekten müşteri temsilcisi sandım çünkü diğer müşterilere de satış yapıyordu. Hatta bahçede bir aile gördü hoop onun yanına akmıştı böyle çocuklu falan :) potansiyeli daha çok gördü sanırım :)

Neyse bence konu burada güzel bir şekilde son buldu gibi... umarım o arkadaş kibar bir dille uyarılır ve satışı beceremediği aktarılır :) sadece bisikletten anlamak yetmiyor iyi satışçı olmak için çünkü...

Mağazanızda böyle kişilerin başıboş gezmesi zarar veriyor ama size yok yere... en basitinden bakın işte gittim ben başka yerden aldım. O gün iyi bir iletişim kurabilseydim ikna olup linkini paylaştığım tarzda bir bisiklet alabilirdim.

sağlık olsun

teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: suat akman ve ulas

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.462
Bisiklet
Scott
@MTE

Konunun güzel bir şekilde son bulması için, bence Ulaş beyin şahsında firmadan özür dilemeniz gerekiyor. Bu mesaj dizisi boyunca gerek firmaya, gerekse de Ulaş beyin şahsına ve sizden farklı görüşlerini dile getiren arkadaşlara demediğinizi bırakmadınız. Umarım bundan sonra benzer bir olayla karşılaştığınızda daha soğukkanlı hareket edersiniz.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Gerçekten haklısınız ama müşterilerin müşterilere karışma olayını çok yaşıyoruz. Müdahale ettiğimizde de bozuluyor ve yanlış anlıyorlar. Mağazada siz değerli müşterilerimizi de çok sıkmak istemiyoruz. Aslında personelimizin yaka kartı bulunuyor ama gözden kaçabiliyor. Böyle bir durum yine yaşanmayacak diyemiyorum çünkü gerçekten bilmeyen bir müşterimiz bilen bir müşterinin söylediklerini çok daha fazla dikkate alabiliyor. Hepimiz yaşıyoruzdur geçenlerde bir bilgisayar alıyordum satıcıdan çok yine benim gibi bir başka müşterinin söylediklerine kulak verdim :) . Personelimiz gerçekten bazen bu tip durumlarda zor anlar yaşıyor. Buna o an karar vermek olmayabiliyor.

Lütfen hangi şubemiz olursa olsun bir sıkıntı yaşarsanız yetkiliyi sorun ve şikayetinizi bildirin. Eğer yetkiliden şikayetçiyseniz de lütfen bana ulaşın. destek@deltabisiklet.com adresine Ulaş Bey Dikkatine yazarsanız anında bana gelir. Eğer benden şikayetçiyseniz de lütfen forumda konuyu açın.

Diğer memnuniyetsiz olan arkadaşlar için de aynı şeyler geçerlidir. Bu konuda gerçekten çok hassas olduğumuzu herkes biliyor. Personeli Delta ile kıyaslamayın biz bilelim ki daha da kaliteli insanlar sizleri karşılasın.

Tekrar teşekkür ederim.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.907
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir ara mesajlarda uslup kaymasi ve yanlis anlasilma gibi durumlar algiladim gibi olsa da sonucun tatliya ve en onemlisi net bir acikliga kavusmasina cok sevindim. Umarim her firma hakkinda yapilan sikayet ve sorunlar icin dogru bir tavirla cozum ureterek sorunun tekrarinin onune gecer :harika:
Taraflari cozume ulastiklari icin tebrik ederiz!
Bu arada MTE Bey bir konuda cok hakli gorunuyor anlatilanlar ve sonuc izlendiginde.
Firmanin imajini zedeleyecek tarzda bir isletme icinde hareket eden hatirli bir musteri ve ziyaretcinin farkedilmiyor olmasi ve dozu kacirdigi durumlarda yaptiginin gozlenip engellenmemesi vahim bir durum... Yillarin imajini bir anda sorgulatir hale gelebiliyor...

• Beğen
Tepkiler: ulas ve MTE

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
@Mehmet Altuğ

bence benim yerimde başka bir kişi olsaydı bu olay ortaya çıkmazdı sevgili Mehmet kardeşim. yazdıklarımda hakaret bulunmamakta Delta nın yaptığı yanlış da ortada ve kabul de ettiler. iletileri tekrardan okumanı tavsiye ederim.

@suat akman

gözünüzden öpeyim Suat bey :) başlangıç ve sonuç olarak lütfen bakalım olaylara...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler. Kimseden özür bekleme gibi bir hakkımız yok. Her bir bisiklet kullanıcısı bizim için çok önemlidir. Çünkü biz bu yolda hayatımızı ortaya koyduk ve bir bisikletli daha pedal bassın diye elimizden gelen her şeyi yaparız. Böyle durumlar olabiliyor daha da gayret ederek bunu minimuma indirmek için uğraşıyoruz. Lütfen diğer arkadaşlar da bize kırılmasın konuşarak her şeyi çözebiliriz. Bazen küskünlüklerin bile farkına varamıyoruz. Lütfen hiç çekinmeden bizzat benimle irtibata geçin.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.360
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlayıp dinlemeden uzun zaman geçmiş ve yüzeysel anlatımla bir firmayı karalamak çokda doğru degil.yargısız infaz her dönem var ne yazikki @ulas @MTE

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
se@Ozan Güneri
sevgili forum demirbasi dostum okumadin iletileri herhalde ne karalamasi ? tuletici olarak tepkimi belirttim ve olayin dogrulugu isletmenin ihmali ortaya cikti . neyin yuzeselligi ?

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.360
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@MTE Merhaba ,benim anlamadigim olaydan 3 ay sonra boyle bir konu açman.Sevgili Ulaş kardesimize özelen veya mail yoluyla ulaşsaydin'da bu günkü cevaplari verirdi.Hangimiz bir bisikletçiye tamir yada parça almaya gittigimizde öbür müşterilerle diyaloga geçmiyoruz.Saygılarımla sevgili MTE.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.