Sanırım ben de kaza yaptım

eda öz

Üye
Tepki
33
bugün bnde kaza yaptım anayolda giderken sağ sokaktan araba geliyordu hafif arabayı cıkardı bn işaret verdim dur diye ama gözümün içine baka baka gaza bastı ona carpmıyım derken diğer arabayı kazıyarak kectim cok feci kazıdım yanlız. sonrada baya bi sürüklendim allahtan hasar yaptığım arabanın sahibi arabanın içindeydi kazayı gördü. diğer adamda bastı gitti zaten plakanın cok az bi kısmını görebildim devamınıda göremedim

tek derdim hava atmak için bişiler yapmayın Allah aşkına olan bize oluyor.
bana bişi olamdı ama durduk yere diğer insanların mallarına zarar veriyoruz

Scudo

Mahir Erdogan

Aktif Üye
Tepki
92
@eda öz

Geçmiş olsun... Yanlızmıydın yoksa antrenörün yanındamıydı? Ben yanlız binmiyorsun diye hatırlıyorum ama

• Beğen
Tepkiler: eda öz

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
geçmiş olsun, hava atmaklı kısmı anlayamadım ben hava atmaya mı çalışıyordunuz da?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Geçmiş olsun Eda.. Yanımızdan ayrıldıktan sonra mı düştün?
Umarım bişeyin yoktur. Akşam görüşürüz..

• Beğen

murat songür

Aktif Üye
Tepki
41
çok geçmiş olsun Türkiye trafiğinde aracı büyük olan istediğini yapmakta özgürdür felsefesi devam etmekte..

• Beğen

sertel

Aktif Üye
Tepki
110
pek geçmiş olsun
bu kişilerin plakasını alsan da farketmez
ben bir kaç olayımda şanslı idim ve kişilerin peşine düştüm
şansım gene yaver gitti ve onları durdurdum
ve sordum
-arkadaşım amaç nedir?
- ne ne ne oldu ki
-sürekli önüme kırıyoorsunuz
-ne ne öle mi etmişim
-evet kardeşim öyle yaptınız
-o zaman pardon :)
şimdilerde şu düşünce içindeyim
yaz boyunca bastıracağım tişörtlerle gezme fikri gelişti
sırtıma yazacağım yazıları düşünüyorum ...

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
@eda öz

Çok geçmiş olsun. ama son tavsiye kısmı bu forumda pek uymamış:) hepimiz bisiklet binen insanlarız zaten ve araba da kullansak bisikletlilere çok dikkat ediyoruz. hatta ben kullanan birinin yanındayken bile bi bisikletli görsem uyarıyorum. açıktan solla, çok yaklaşma, korna basma vs vs:)

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Gecmiş olsun.... daha dikkatli olmak gerekir. Her zaman tedbirli olalım. Burası öyle bir memleket ki, tek yön olan bir yoldan karşıdan karşıya geçerken bile mutlaka hem sağa, hem de sola bakmak gerekir!

• Beğen

Mahir Erdogan

Aktif Üye
Tepki
92
Dün gene ufak bir şeyler yaşadı sanırım eda arkadaşımız... Yanlışda görmüş olabilirim.. Bisiklet olayı düşe kalka öğreniliyor bizde çok düştük böyle şeyler yaşadık bence kafaya takılacak şeyler değil... Kendine dikkat et!

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
@sertel

"Pardon" dediğine göre henüz tam ayılaşmamış, mutasyonun ortalarında, ümit var demektir :) "Neah deayon ulaaaa hıng honghh" şeklinde bir tavır da olabilirdi :)

• Beğen
Tepkiler: sertel

eda öz

Üye
Tepki
33
@funq

hayır karşı taraf atmayı calıyordu burda önemli olan hava deil zaten önemli olan dikkat!!

eda öz

Üye
Tepki
33
@Mahir Erdogan

ewt dün hayatımdaki tüm kaza limitlerini doldurdum zaten ilk kazalarımdı=)

eda öz

Üye
Tepki
33
@batuhan özşen

arabasını çizidiğim kişi arabanın içindeydi inip hemen yanıma geldi zaten bişiyin varmı diye bn yok dmm arabaya baktım arabayı cizmişim arabaya bakma senin hatan değilki zaten kazaya sebep olan kişide direk gaza bastı

• Beğen
Tepkiler: batuhan özşen

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
Çok geçmiş olsun. Ülkemizde trafikte bisiklet sürmekte diğer taşıtlar gibi sinir harbine neden olabiliyor. Ara yoldan çıkan arabalar hızla gelen bisikleti gördükleri halde gaza basıp yola giriyorlar. Bisiklet sürüyoruz ya sanki yola yapışıp durabiliriz gibi geliyor onlara.

Bir minik tavsiye. Bisiklet altındayken sert bir şekilde düşeceğini, duramayacağını yada arkadan uzun bir fren sesinin sana doğru yaklaştığını farkettiğinde bisikletini bırakıp, kendini yolun en kenarına at. Yapabiliyorsan bisikletinin orta borusuna basıp olabildiğince hızla zıpla. Ben bu şekilde neredeyse ölümden döndüm diyebilirim. Bisikletim arabanın altında kaldı ben yolun kenarına düşüp sadece kolumu biraz asfalta sürttüm.

Tekrar geçmiş olsun. Düşmek te bir sanat.

Tepki
23
@Veli Sercan Bahtiyar

evet düşmek bir sanattır ama benim gibi aynı günde durduğu yerde pedalları ayağından çıkaramadığı için iki kez düşmek salaklıktır :D :D