Sakarya

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.252
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
insanları derken? hangi yörenin insanlarıyla sıkıntı yaşadın ki bu bölge de yaşayacaksın?
Dünyayı bisikletle gezip,Türkiye'de öldürülen,tecavüz edilen,bisikleti çalınan turcu haberlerinden haberdar değilsiniz anlaşılan! Belki bu anlamda sormuştur arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: Kefter ve Atasoy
Scudo

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
Dünyayı bisikletle gezip,Türkiye'de öldürülen,tecavüz edilen,bisikleti çalınan turcu haberlerinden haberdar değilsiniz anlaşılan! Belki bu anlamda sormuştur arkadaş.
Hemen hemen hepsinden haberdarım. Bu söylediklerinizle yapılan kötülüklerin belli bir bölgeye karşılık geldiğini belirtiyorsunuz o zaman. Bu düşüncenizle sokakta yürümemeniz gerekiyor ülkenin bir çok yerinde.

Şöyle deseniz yine kabul edilebilir, insanları çok kötü araba kullanıyor, belediye yollara hiç bakmıyor, kimse köpeğini, ineğini bağlamıyor vs. ama direk insanları kötü demek çok kötü bir düşünce.

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kaynarca'dan 2013'te geçmiştim. İnsanları ne gibi sıkıntı çıkarırlar anlayamadım. Hoş sohbet, tatlı insanlarla tanışırsınız oralarda. Kimsenin olumsuz yorumlarına kulak asmayın. Bilinmeyen hep tehlikeli anlatılır. Yardımseverdirler. Özlediğim bir yerdir. Doğası da çok güzeldir.

• Beğen
Tepkiler: oscak41

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.252
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Hemen hemen hepsinden haberdarım. Bu söylediklerinizle yapılan kötülüklerin belli bir bölgeye karşılık geldiğini belirtiyorsunuz o zaman. Bu düşüncenizle sokakta yürümemeniz gerekiyor ülkenin bir çok yerinde.

Şöyle deseniz yine kabul edilebilir, insanları çok kötü araba kullanıyor, belediye yollara hiç bakmıyor, kimse köpeğini, ineğini bağlamıyor vs. ama direk insanları kötü demek çok kötü bir düşünce.
Ülkemizin genel durumu bu maalesef,kabul etsekte etmesekte yaşanılan olaylar bunlar,tabiki medeni bir ülke olup bu vakaların yaşanmaması en büyük temennimiz ama durum bu.

oscak41

Rider
Tepki
395
İsim
Osman Çakmak
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Önlem alınırsa kolay kolay bir şey olmaz. Her yerde kötülük var, Türkiye'de de var. Bunları düşününce gezilmiyor. Hülya Koç, başına bir şey gelmeden Güney Amerika'yı tek başına gezmişti. Güney Amerika kadar olmasa da Türkiye'de de taciz, tecavüz var. Kadınlar için biraz tehlikeli tabii ama yine de dikkat edip önlem almak yeterli olur. Trafik genel olarak sakattır Türkiye'de. Karayollarında dikkat etmek gerekir. Önleminizi alın, gidin, gezin işte, mis gibi ülke.

• Beğen
Tepkiler: oscak41
Tepki
233
İsim
Ahmet Hilmi Berber
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar, yakin zamanda sakaryaya tasinmayi planliyorum, aktif bisiklet suren veya katilabilecegim bir ekip var mi serdivan bolgesinde? Guzel rotalar var gibi gorunuyor :)

asm

Üye
Tepki
34
İsim
M. Asım
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar, yakin zamanda sakaryaya tasinmayi planliyorum, aktif bisiklet suren veya katilabilecegim bir ekip var mi serdivan bolgesinde? Guzel rotalar var gibi gorunuyor :)
Selamlar, Sakarya bisikletin gizli başkenti. Ben de Serdivandayım genelde tek başıma turlara çıksam da aktif olarak tur ayarlayan iki adet dernek bulunuyor, bazen onlara katılıyorum. Bunların sürüşlerine katılabilirsin.

Efe DemirM

Üye
Tepki
0
İsim
Efe
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

oscak41

Rider
Tepki
395
İsim
Osman Çakmak
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar 1 temmuz sabahı gebze akçakoca için yol yapacağım izmitten katılacaklar var mı?

Deep Below

Üye
Tepki
24
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şu an Dünya'da 22 şehirde bulunan UCI bisiklet şehri unvanına sahip şehir.

Eray BAYĞAR

Daimi Üye
Tepki
269
İsim
Eray
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Cyclocross
Merhabalar. Sakarya'da bisiklet ile kesin olarak şurayı gezmelisin dediğiniz yerler var mı? İnsanları soğuk, öğrencileri sevmiyor diyorlar bunlar doğru mu? Sakarya'da yaşayanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim.

gNs

Üye
Tepki
4
İsim
Emre
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur