Sakarya

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kocaelide nabi dizdar var,şişman var

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

nevzatsercanoktay

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Nevzat Sercan OKTAY
Bisiklet
Carraro
Kocaeli'de şişman bisiklet var hocam. İzmit Atatürk Bulvarı'nda

Uğurbaş.

Üye
Tepki
4
İsim
Uğur
Bisiklet
Ghost
Çok uzun zaman olmuş ama yine de yazayım. 20 ağustos cumartesi sabahı tercihen, olmazsa pazar sabahı sapanca gölü turu yapmayı düşünüyorum. Katılmak isteyen olursa yazsın lütfen

ahmetcan81

Üye
Tepki
1
İsim
ahmet can
Merhaba Düzce - Adapazarı arası bisiklet antrenmanı yapmak istiyorum bana eşlik etmek isteyen arkadaşlar varmı ? :)

• Beğen
Tepkiler: recep24ank

Serd

Üye
Tepki
1
İsim
serdar çelikarslan
Bisiklet
b'Twin
Selamlar,
Bu mesafelerde bir tur deneyimlemek istiyorum. Uzun yol tecrübesi sıfıra yakınsıyor. Yol bisikletim bile yok. Fakat mayıs ortası gibi bunu yapmak istiyorum. Tabi önce bisiklet alacağım :)
Ek olarak, belli olmaz tabi ama kondisyon sıkıntım olacağını zannetmiyorum. Onun dışında başka rota, güzergah tavsiyelerinizi alırım. Kritik bilgilere hayır demem. Şimdiden çok teşekkürler:)

ghate

Üye
Tepki
50
Bisiklet
b'Twin
Herkese merhaba, yol bisikleti ile aranıza katıldım. İlk yol bisikleti deneyimi, şuan için çok memnunum.

mikrolaz

Üye
Tepki
0
İsim
M.Akif
Herkese merhaba, henüz profesyonel bi bisikletim yok ama nasipse 1 haftaya kadar f/p bisikleti alacağım bu konuda yardımcı olabilecek herkesten destek bekliyorum. Dağ bisikleti mi, yol bisikleti mi ? Nereden almalıyım Sakarya'da ? Hangi markayı tercih etmeliyim ? Bu konularda destek bekliyorum iyi günler dilerim.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.635
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
@mikrolaz

(link)

• Beğen
Tepkiler: mikrolaz

MHA-KB

Üye
Tepki
5
İsim
Muhammet A.
bende varım salcano city wings 30 deore22449217_508176206216416_1516088204_o.jpg 22546980_508176112883092_1229421551_o.jpg

bir sorum olacak bu bisiklet nerelerde kullanabilirim yol bisikletini kullanamayacağım yani avantajı nelerdir yol bisikletine göre ona göre ya bunun yanına yol alcam yada bunu satıp yol alcam

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.493
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,

Yol bisikletimin çeşitli kontrolleri, bakımı vs. için güvenebileceğim bir servis var mıdır?

alseecbu

Üye
Tepki
576
Bisiklet
Dahon
6DBF662D-D4DE-41C1-8312-6B0374AD39BB.jpeg
Arkadaşlar Merhaba,
Foruma bugün üye oldum. Katlanır bisikleti çok seven biri olarak heyecan içinde kendime geçen hafta İstanbul’dan yeni bir DAHON Mariner D8 aldım. Çünkü buralarda bulamadım, ya internetten alacaktım ya da gidip görerek inceleyerek alacaktım ve öyle yaptım Deneyimlerimi buradan paylaşmak isterim. Öncelikle uzun bir araştırma yaparak bu bisiklete karar verdiğimi söyleyeyim. Gerçekten beklentilerime fazlası ile cevap verdi. Bir haftadır kullanıyorum, sürüş keyfi Harika, çok hafif, katlaması çokkolay, kullanırken sizi kesinlikle yormuyor, sanki hava da gidiyor gibi hissediyorsunuz, altınızda bisiklet yokmuş gibi. Ayna kol, arka ruble ve zincir tamamen paslanmaz çelik, Shimano Altus 8 vites,özellikleri hakkında fazla bişey yazmayacağım, internette yeterince var zaten.
Katlanır bisiklet düşkünleri ile tanışıp uygun zamanlarda şehiriçi turlar yapabiliriz. Önerisi olan istekli arkadaşlarla buradan haberlleşebiliriz.Tekrar görüşmek üzere selamlar. Mariner D8 katlanır Bisiklet hakkında sorusu olanlara merak ettiklerine elimden geldiğince cevap verebilirim.

E2878588-923F-4246-9A0A-0E6460B107A5.png

Haftasonu poyrazlar turu keyifli oldu...

• Beğen
Tepkiler: furkanbr

BF Okuru

Üye
Tepki
0
(link)

28 ekim pazar ,,,,
Sakaryalılar kartepeye yakın sayılır,,,,ilgilenenler için konu yukarda

Aziz Unsal

Üye
Tepki
37
İsim
Aziz Ünsal
Bisiklet
Canyon
Merhabalar,
1. Kademe antrenörlük kursu 1-10 Aralık tarihlerinde Sakarya Spor Bilimleri Bilimleri Fakültesinde yapılacaktır. Başvurular en geç 29 Kasım 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ders planlaması sabah 08.30'dan akşam 19.00 olarak belirtilmiş (son 2 gün 17.00'da bitiyor). Kurs ücreti 250 Tl olup detayları linkten öğrenebilirsiniz.

(link)

2 yıldır bekleyen biri olarak ben de orada olacağım bu sene.

• Beğen
Tepkiler: Serrchi

eomerkaya

Üye
Tepki
10
İsim
Ömer
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Sakarya da ikamet edipte bisiklet ile uğraşan arkadaşlar için whatsapp grubu kuruyorum ve hemen hemen her akşam fazla uzun olmayacak şekilde turlar düzenleyeceğim. Akşam turlarına katılmak isteyen arkadaşlar bana özelden numaralarını gönderirse ve belli sayıya ulaşırsak grubu aktif hale getireceğim. Herkese iyi sürüşler dilerim. 188185

rafetkocer

Üye
Tepki
0
İsim
Rafet
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir şehir bisikleti alarak araniza katıldım. Güzel aktivitelerde buluşmak dileklerimle.

ozann88

Üye
Tepki
1
İsim
Ozan AYDIN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar ben de Karasu'dan aranıza katıldım. İkinci el bir bisiklet aldım bir aydır alışıyorum, forumdaki konuları inceliyorum. Bisikleti aldığımda kadro ölçüsü vs bilmiyordum, uygun diye aldım. Yakında bunu satıp şehir içinde git gel ve kısa turlar için uygun bir bisiklet almayı düşünüyorum. Bisiklet deneyebileceğim, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

semihhh

Üye
Tepki
0
İsim
semih
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'dan Sakarya'ya iş dolayısı ile taşındım. Bisiklet turuna çıkacak arkadaşlar ile pedallamak isterim :)

Epol

Üye
Tepki
4
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@undefined
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'dan Sakarya'ya iş dolayısı ile taşındım. Bisiklet turuna çıkacak arkadaşlar ile pedallamak isterim :)
Merhaba, mesaj atılmıyor sanırım mesaj kısıtlaması var. Korucuk tarafındayım, siz ne taraftasınız?