Sakarya

pikare

Üye
Tepki
16
Bisikletini değiştirmeyi düşünüyor musun? Neden küçük kadro???...Umarım bir gün karşılaşırız.Bayramdan sonra birgün bisiklet ile günü birlik sapancaya gitmeyi planlıyoruz eğer planlarımızda bir akasklık olmazsa sakaryalı arkadaşları tam teçhisatlı olarak beklerim.

Ve sana da selamlar cavsamet...

Scudo

cavsamet

Üye
Tepki
0
sanada slmss dostum... bnde alıcam bmx araştırıorm ;) ekledm sei burnout_54 konusrss msnde

pikare

Üye
Tepki
16
Ya burnout bi ara buluşalımda bana bunny hop yapmayı öğret olmaz mı???...

rockbu

Aktif Üye
Tepki
167
Selam arkadaşlar. Ben sapancada oturuyorum ama afyonda okuduğum için ancak tatillerde sapancada olabiliyorum. Uzun zamandır bisiklete binmediğimi ve çok özlediğimi farkettim. Yaz tatiline kadar maddi imkanlar el verdiğince bi tur bisikleti donatıcam. Amaç sapancadan yola çıkıp antalyaya kadar ege üzerinden geze geze gitmek. Bikaç yıldır bisiklete binmiyodum ve çok özlediğimi farkettim. Bu uzun yol özlemimi gidermeme ancak yeticektir :) Sapancada gezilcek yerler ile ilgili bilgi paylaşabilirim. Bisikletimi aldıktan sonra da ufak çapta turlar için sizinle irtibata geçerim. Hatta bisiklet almak konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. İkinci el ucuz tur bisikletleriyle ilgilenebilirim. Şimdilik hoşçakalın. Görüşmek dileğiyle

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.702
Bisiklet
Specialized
Bende Sakaryadayım güzel havalarda Camili Kampüs arası okula gidip geliyorum... Yeni yolda yapıldı artık transit eçiyorum ama arada sırada çarşının oralardan geçiyorum belki görürsün. Kırmızı ve kask Delta Bisiklet forması giyiyorum...

B

BF Okuru

Misafir
hadi kartepeye bu pazar saat 9.00 da tırmanıyoruz..yanınıza kask ışık düdük alınız bekliyoruzzz..

rockbu

Aktif Üye
Tepki
167
ben sapancada ikamet ediyorum. ama okul dolayısıyla afyondayım ;)

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
merhaba arkadaşlar bisiklet seçimi nasıl yapılmalı nelere dikkat edilmeli şehir bisikleti için hangi noktalar önceliklidir bilgilendirirseniz sevinirim

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
tur ve yarış bisikletlerinide tanımlarsanız yani kısaca bilgilendirirseniz sevinirim

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
slm arkadaşlar ben sakaryada ikamet edeli 4 ay felan oldu istanbul doğumluyum aslen sakaryayı pek bilmiyorum sakaryada bisiklet konusunda yardım alabileceğim en iyi yerler neresidir aksesuar bakım tamir vs. bilgi verirseniz sevinirim