Sakarya

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@Utku Soğancıoğlu

Merhaba,

İlk üniversitemden mezun olduğum seneydi, 2003 senesiydi sanırım.

Açıkçası hangi gruptu bilmiyorum, bisiklet çeşitlerini yeni öğreniyorum, ama oldukça profesyonel gözüküyorlardı, onu hatırlıyorum. :)

Yanlarına gittiğimde söylediğim kelimeleri hatırlamıyorum, bisikletlerle ilgili danışmak için yanlarına gitmiştim, yüzüme bile bakmaya tenezzül etmemişlerdi. Siz düşünün artık nasıl bir duruma düştüm, yer yarılsa içine girsem daha iyiydi. :)

Hani diyeceğim bende bir haller vardı da bana o şekilde ukala davrandılar, ne yüzüne bakılmayacak birisiyim, nede konuşma üslubum terstir. Sadece yaşıma göre oldukça genç gösteriyorum, e hadi genç gösterebiliriz, çocuk yerine koysalar boyumuzda vardı. Hadi hepsinden çakamadılar davayı, konuşma konusunda oldukça iyiyimdir, çok çabuk o olgunluğu yakalayabilir insanlar, oradan da mı anlamadılar? Bence hiçbiri, tek diyeceğim arkadaşlarında bahsettiği gibi, her yerlerinden ukalalık damlıyordu.

Geçmiş bitmiş olay demeyi çok isterdim, ama o arkadaşlar o sene beni bisikletten soğutmayı başardı. Çünkü amacım bu gruplara katılıp, gezilerde, aktivitelerde bulunmaktı. Eh dedim bunların hepsi böyleyse, hiç çekemem… Zaten o günkü rezilliğim bana yetti. :)

Ama gördüğüm yüzü asla unutmam, bugün görsem yine tanırım. :)

Scudo
Tepki
22
iyi de biz bu işi hobi olarak gezme amaçlı değil profesyonel olarak spor amaçlı yapıyoruz ve sen üniversite yıllarından bahsediyorsun ki o yaşta bir lisans sahibi olarak klube girmek istiyorsun bu da cok zor. yani biz alelade bir grup olmaktan cok ne yaptıgını bilen bir grubuz - eskiler de dahildir- senin heves ettiğin sey bir grupla geziye cıkmak fakat bu grup yol bisikletçileri olamaz yukarıda belirttiğim gibi. mesajımdan yine kibir anlamları cıkaranlar olabilir , fakat işin gerçeği bu dışarıdan gözüktüğü gibi değil hiçbirşey belki o zamanlarda bizimkiler de farkında olmadan kırmışlardır seni ama dediğim gibi bu işi ciddiye alarak yaptıgımızdandır.

• Beğen
Tepkiler: asortik

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@Utku Soğancıoğlu

Sorularımı cevapladığın için teşekkürler, profesyonel hayatınızda başarılar dilerim.

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
rahmi istersen sana uygun bi bisikletim var
bana ulaşırsın
0537 566 54 44

sakaryaya taşındım

• Beğen
Tepkiler: halp

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
arkadaşlar bu arada tur yapanlar var mı?

ben yola çıkacak arkadaşlar arıyorum

R@SYONEL

Aktif Üye
Tepki
81
var ama şu sıralar pek yapamıyoruz malum havalarda soğudu zaten.

Tepki
22
@Kerem GÜNDOĞDU
biz klupce yola cıkıyoruz desem eminim yine gerginlik olucak :D neyse bu konuyu gecelim.. bizim klupten bir arkadasın kynast gümüşi renkli ön amorsitörlü dağ bisikleti var. eger istersen stadın altında Sakarya Bisiklet ve Triatlon Eğitim merkezine gelip antrenörümüzle konuşursun sana gerekli bilgiyi verir zaten. kadro yukarıda denilen kadar hantal değil bence bu fiyata iyi bile. kilosu 10-12 kg arasındadır. fiyat olarak kesin birşey diyemiyoruz antrenörümüze sorarsanız o belli bir fiyat söyleyecektir.

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@Utku Soğancıoğlu

gerginlik olmasın öyleyse :)
ama emin ol size uyabilecek gücüm var
neyse tur yaparsak görürüz ben kış yaz hep binerim

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@Utku Soğancıoğlu

işte bu !
en doğru açıklama bu oldu :)
ben de mtb var neyse yavaş tur olduğunda katılırım benim lastikler 2.0 maxxis tt :)

• Beğen
Tepkiler: devran yılmaz
Tepki
50
utku şimdi malesef söylüyorum siz bu işi profesyonel olarak yapıyorsunuz biz ise sevdigimiz için hobi olarak ve bazı arkadaşlar işte biz profesyoneliz bunlar ne anlar gibisinden bir düşünce tarzına sahip olabiliyorlar sorunda burdan çıkabiliyor malesef keşke olmasa. biz yolda tanımadıgımız kişiler için yolumuzu degiştirip tanışma gayreti içine giriyoruz bunuda yanlış anlama siz antrenmanlarda tabiki bunu yapamazsınız

• Beğen
Tepkiler: R@SYONEL
Tepki
22
saolasın sen de dogru soyluyorsun da. bizde elimizden geldiğince iletişim kuruyoruz sakaryada karsılastıklarımızla , ismini tam hatırlayamıcam şimdi edip diye bir arkadasla karsılasmıstık hatta benm bisiklete talip olmustu :) soranlara da yardımcı oluyoruz yani ;)

Tepki
6
Bisikletliler Derneği Sakarya Temsilciliği Sakarya'da
13.Aralık.2009/Pazar günü saat 12.'de Kent Park'ta buluşuyoruz,tanışma, kaynaşma ve küçük bir şehir turu..
Artık Pazar günleri 12.oo Bisiklet saatimiz olacak...
Hep Birlikte Olabilmek dileğiyle...

R@SYONEL

Aktif Üye
Tepki
81
şu sıralar havalar biraz kötü biz bikaç arkadaş takılıtoruz isterseniz sizide aramızda görmek isteriz sanırım siz yol bisikleti kullanıyorsunuz biz mtb takılıyoruz.

Tepki
4
Merhabalar. Yıllar sonra bisiklet tutkum yeniden hortladı. Ankaradan Erdoğanlar Bisikletle görüşünce de, yanlış bildiğim bir çok şeyi, düzeltme şansım oldu. Kendime "Scott Aspect 50" XL bir bisiklet aldım. Bir hafta ancak oldu. İşten ve yağışlardan fırsat bulup binemedim. Ama fırsat kolluyorum.
Öğretmenim ve yaş 33 kondisyonum nasıl bilmiyorum. Birlikte turlamak isteyen arkadaşlar olursa irtibata geçsin. Sakaryada Yenikent Bölgesinde oturuyorum.

Tepki
4
Merhabalar. Formda ikinci yazım. Sakaryadayım 33 yaşından sonra bisiklet tutkum hortladı. Eski özlemime kavuştum. Yaklaşık 10 gün önce Scott Aspect 50 model bir bisiklet aldım. Henüz hiç test edemedim. Yenikent bölgesinde oturuyorum. O civarda birlikte pedal çevirmek isteyenler irtibata geçsin.

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
@NAZMİ KAHRİMAN

Merhaba abicim,,
Uzun zamandır takip edemiyorum forumu okul ve staj derken göbek yaptım bide:) harika yaptığın şeyleri tebrik etmeden geçemicem ve umarım hep böyle devam edersiniz bu mail adresim tanışmak isterim sizinle huseyinalp_1984@hotmail.com eklersen görüşelim abim... sevgiler...

• Beğen

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@R@SYONEL

''MTB CİLER HER ZAMAN DAHA SICAK KANLI OLURLAR''
BU SÖZÜ İSTANBULDA Bİ ARKADAŞIM SÖYLEMİŞTİ
İSTANBUL'DA BUNA Bİ KAÇ KEZ ŞAHİT OLDUM
SAĞOLSUNLAR BU GRUPTAKİ BAZI ARKADAŞLAR BUNU BANA TEKRARDAN GÖSTERDİLER

omeronder

Üye
Tepki
16
2001 den beri ben de varım? bisikletimle sakarya çevresinde bir çok yere gittim.
daha sonra yazarım. görüşmek üzere...

• Beğen