Pendik

crosshoper

Üye
Tepki
0
İsim
Bekir
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar Herkese
Yeni başlayanlar için ortalama sürüş mesafesi nedir ?
Birde rota tavsiyesi rica edebilirmiyim?

Avid Elixir yağ değiştirme setini bulamadım. Nasıl tedarik edebiliriz.

Scudo

Aykut S.

Üye
Tepki
88
İsim
Aykut S.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar Herkese

Ortalama sürüş mesafesi senin kondisyonuna bağlı bişey. Denemen gerekiyor. Rota tavsiyesi veriyorum. Sabah 5:00 gibi in sahile. Kadıköy'e doğru dümdüz yardır. Kalamıştan aynen yardırarak geri dön. Ters yöne de Tuzla için aynı şekilde yardırabilirsin.

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.120
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar Herkese

Ortalama sürüş mesafesi sizin kondisyonunuzla ilgili bir şey ve zamanla artar.
Ben,akşam Göztepe'den işten çıkıyorum,Kadıköy'ün içinden,Kızıltoprak üzerinden sahile inip Kartal'a kadar gidiyorum. Oradan da yine sahil üzerinden Bağdat Caddesine girip ,Kadıköy'e eve geliyorum. Aşağı yukarı 42 km kadar yapıyor. İlk başladığım zaman 10 km falan yapıyordum 😀

ulasjazz

Üye
Tepki
28
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba Yenişehir Atlantis Avm'nin oradayım.

y.d.s

Üye
Tepki
0
İsim
yalçın
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Yenişehir'de yaşıyorum, yol bisikleti kullanıcısıyım. Yarın için tur varsa katılabilirim, uygun Wp gruplarına da girmek isterim.

alper52

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Pendiğin en güzel yanı bence, İDO iskelesi olayı. Bazen izin günüm hafta sonuna denk gelirse, önceden bilet alıp yalovaya geçiyorum , Yalova Çınarcık termal armutlu falan oraları turluyorum, sonra yine yalovadan pendiğe dönüş. Zaten kartal tarafında oturuyorum , bileti erken alırsan git gel 26 TL ediyor.

Başlıkta arama yapmaya çalıştım ama bulamadım. Değerlendirilebilir.

UmutKaya92

Üye
Tepki
2
İsim
UMUT
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar,
Ben de Pendik Merkezden aranıza katıldım. Aslında çok uzun zamandır bisiklet kullanıcısıyım Trek 7.2 vardı ancak satmak zorunda kalmıştım. 1 sene bisikletsiz kaldım 10 ay öncesinde tekrar bir yol bisikletiyle yollara çıktım.
Haftada 100-200 km yol yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Daytona
Tepki
25
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,

Kurtköy’den katılıyorum. Haftaiçi sabahları hava şartları uygun ve evden çalıştığım günler 13km’lik bir rotada vaktime göre 2 yada 3 tur atıyorum.

Kurtköy merkezden çıkıp Atlantis AVM, İBB Spor salonu, Viaport, Dumankaya Trend önünden Semerkant Bulvarı’na ve Aydos orman yolu önündeki kavşaktan yokuş aşağı tekrar Kurtköy merkeze dönüyorum.

Haftasonu, yine aynı yoldan başlayarak Dolayoba tarafından Maltepe sahile iniyorum. Daha sonra Göztepe parkından dönüp sahilden Pendik’e, Ankara caddesinden Kurtköy’e dönüyorum.

Kuzeyde köy yollarına da birkaç defa gittim ancak tek başıma köpeklerden çekiniyorum açıkçası 😀

Katılmak isteyenlerle turlayabiliriz.

dirtyblog_

Üye
Tepki
53
İsim
Mert
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@jurgenerkanyan Pazartesi günü Pendik - Kurtdoğmuş - Ballıca - Pendik yapayım dedim, Kurtdoğmuş mahallesine gelene kadar 10 kere köpekler için durdum araba bulup paravan yaparak geçtim Kurtdoğmuştan tekrar geri döndüm, rota çok güzel hemde İstanbulun göbeğine bu kadar yakın bir rota fakat tek kişi yapılmıyor ekiple köpekleri çokta umursamayız diye düşünüyorum, Pendik Kurtköyden katılacaklar olursa haftasonuna plan yapmak isterim.

Tepki
25
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@jurgenerkanyan Pazartesi günü Pendik - Kurtdoğmuş - Ballıca - Pendik yapayım dedim, Kurtdoğmuş mahallesine gelene kadar 10 kere köpekler için durdum araba bulup paravan yaparak geçtim Kurtdoğmuştan tekrar geri döndüm, rota çok güzel hemde İstanbulun göbeğine bu kadar yakın bir rota fakat tek kişi yapılmıyor ekiple köpekleri çokta umursamayız diye düşünüyorum, Pendik Kurtköyden katılacaklar olursa haftasonuna plan yapmak isterim.
Merhaba, bu hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hava güzel görünüyor. Şimdilik :) . Uygun olanlar varsa bir tanışma turu yapabiliriz. Kurtdoğmuş - Ballıca tarafı başlangıç için uygun olur.

Tepki
4
İsim
Kadri
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Klasik
Bende yakında pendik kaynarcadan sahilden giderek feneryolu,kalamış taraflarına süreceğim bisikleti tamir edince eğer sahil sürüşü yapanlar olursa gelmek isterim

• Beğen
Tepki
2
İsim
mehmet
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba arkadaşlar kurtköy yada yenişehir çıkışlı tur yapmak isteyen varmı.hafta içi gündüzleri müsaitim,malum akşamları ve hafta sonları sokağa çıkma yasağı var mecburen hafta iç gündüz pedallıyoruz.

• Beğen

tugrules

Üye
Tepki
3
İsim
tugrul
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni aldığım bisikletle pendik sahilde gezeyim dedim.Her köşede kadın pazarlığı,bu kadarını beklemiyordurm.Artık araçla Maltepeye doğru gider binerim şu güzelim sahil ne halde

DayKnight

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Mahmut
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Katlanır
Kartal - Pendik - Tuzla tarafinda oturan arkadaslar icin tavisye edebilecegim Anadolu Bisikletlileri Whatsapp Grubu var. Bu gruptaki arkadaslar bazen sahil turu bazen de Kurtkoy cikisli Gocbeyli Ovacik taraflarina tur yapiyorlar.

(link)

• Beğen
Tepkiler: abidin3714

yakupf

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Yakup
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Yenişehir'de yaşıyorum, yol bisikleti kullanıcısıyım. Yarın için tur varsa katılabilirim, uygun Wp gruplarına da girmek isterim.
bizim kurtköy için bir whatsapp grubumuz var bu akşam aydosa gideceğiz isterseniz numaranızı verin gruba aldırayım sizi
Merhaba bende Yenişehir mah. oturuyorum yaşım 17 hem yol hemde dağ bisikleti var. Hertürlü turlara katılmak istiyorum.

Merhaba bende Yenişehir mah. oturuyorum yaşım 17 hem yol hemde dağ bisikleti var. Hertürlü turlara katılmak istiyorum.
bu akşam aydosa çıkacağız gel istersen :) whatsapp grubumuzda var

• Beğen
Tepkiler: Şeffaf

mcyavuz

Üye
Tepki
92
İsim
mehmet yavuz
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
Merhabalar ,
araniza yeni katildim , camlik mahallesinde oturuyorum.
77 modelim , gencken bisiklet cok bindik , yaris bisikletim de oldu ama uzun bir aradan sonra 2 ay once tekrar bisiklete basladim.
bisikletim ne MTB , ne yol , gravel de degil bildigim kadari ile :) 2. el bir merida crossway20 ile araniza katildim.
herkese selamlarrr

• Beğen
Tepkiler: mehmetyazici

bilyac

Üye
Tepki
43
İsim
Barış
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar,
adım Barış pendik kaynarca da oturuyorum, 4 yıldır bisikletten uzaktım şimdi yeni bir dağ bisikleti alarak tekrar başladım.

Culudamar

Üye
Tepki
1
Herkese selam ben de Pendik'teyim, özellikle doğa bisikleti etkinlikleri için görüşelim.

• Beğen
Tepkiler: WonderM