Pendik

by-berker

Üye
Tepki
11
arkadaşler ben kurtköyde oturuyorum aydos dağının yollarını iyi biliyorum fakat tek başına çekilmiyo bea 3-5 maceraperest gelse benle fena mı olur :d

• Beğen
Tepkiler: mustafa s. genç
Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar 3 aydan beri iş nedeniyle kurtköy yenişehirde oturuyorum antremanlarımı genelde tek başına yapıyorum antreman saatlerim hafta ici hergün akşam 18.00 ve 20.00 arası dır benle beraber antreman yapmak isteyen arkadaşlar varsa irtibata gecelim:) toplam gidiş dönüş mesafesi 50 km ila 60 km rotam hergün değişiyor genelde alsfat istanbul park 1 gebze GOSP yani organize sanayi 2 akfırat 3 şekerpınar yukada yazdılarım antreman amaclı gidip geldiğim yerlerdir
bu arada ortalama hız 25 ila 30 yolun durumuna göre değişiyor
haydi arkadaşlar gurbu oluşturalım daha emniyetli ve dahada güzel antreman yapalım
birlikten güc doğar iletişim icin ilkermtb@hotmail.com
tel 05364928372

by-berker

Üye
Tepki
11
bende kurtkoydenım arkadaş arıyodm kendıme msn adresınızı aldım göruşelm sızınle..

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@nirvana

Oralara gidecek pek bisikletçi yok herkes sahil olunda biniyor ,üstelik çoğu kişi içinde sezonda bitiyor.
Siz hafta içi çalışın hafta sonu bizim gruba gelin Her Cumartesi Pazar saat 09:00 da topicindeyiz !....

nzm_bike

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar pendikte oturuorum adım MEHMET.
Boll pedallarr..

farukKA

Üye
Tepki
1
selm bende kurtköyde oturuyorum sabiha gökçene yakınım

farukKA

Üye
Tepki
1
selam arkadaşım ben cuma günü öğleden sonra veya akşama pendik sahilden tur atmaya başlıcam daha belli değil ama çünki vardiyalı bir işte çalışıyorum kendimi yorgun hissetmezsem çıkıcam umarım karşılaşırız.

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
bugün sabah pendik sahil yolundan bir tane corratecli bostancı tarafına gitti.
öğleye doğru geri döndü.

bu arada yaklaşık 10 kişilik bir grup da tuzla tarafına doğru ilerliyorlardı.

bizlerden birileri mi?

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
tek corratecli benim:)) "gezi tur ve organizasyonları" odasında "pendik bostancı hafta sonu gezisi" topiği ile duyuru attım ama bir yol arkadaşı bulamadım :((
her hafta sonu ctesi veya pazar sürdürmeye niyetliyim. 10.lu gruba rastladım katılmak isterim ama onların tempoya ulaşmam biraz zor :))

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
@serhad k

aman aman sakın öyle deme.ben de öyle düşünmüştüm,ilk başladığımda onları görür imrenir ama uyamamak endişesi ile çekinirdim.ne zaman ki bir pazar beraber pedal çevirdim,keyfine doyamadım.hala daha tam uyum sağlayabilmiş değilim ama çalışıyorum.yarın sabah 8.30 da caddebostan migros ilerisi kantarcı otobüs durağında ol,beraber olalım.ama mutlaka gel müthiş zevkli olacak emin ol. yanlız bir hayli yük te taşıyosun gibi geldi siyah kıyafet değil mi? bir de tek başına bir şey olmuyor ,ayrıca grup ile saygınlık ve cesaret artıyor

• Beğen
Tepkiler: bulent40

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
@hasan mehmet yalı

İlginiz için çok teşekkürler. Ben hafta içi Acıbademde, hafta sonu gebzedeyim.
Bu hafta çarşamba gecesi cbostan kartal gezi grubuna katılarak sosyalleştim:) , ki çarşamba gezilerine devam edeceğim.
Ancak hafta sonu gebzede olduğum için kendi başıma pendik-bostancı yapıyorum (bugün ikincisini gerçekleştirdim) Ben biraz daha antrenman yapayım sonra size gebzeden geldiğim için pendik-kartal bölgesinde yoldan katılırım.

Mert Kayhan

Aktif Üye
Tepki
232
Serhad. Senin topic ine bir cevap yazdığımı ve pazar sabahları beraber antreman yapabileceğimizi söylemiştim, pendik bostancı üzerinde.
Sabah, bir antreman yapacağım, eğer bana cevaben dönersen beraber yaparız, aksi halde tek başıma çıkıp, yolda bulduğum bir grup ile yola devam edeceğim e muhemelern caddebostan grubuna denk gelebilirim.

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
eyvallah beyler.bugün günübirlik pendikteydim bir arkadaşımla.birazdan trene binip tekrar konyaya döneceğim :(
sizlere katılmak isterdim.belki üniversitede kapağı atabilirsem istanbula :)
pedallarınıza sağlık hepinizin......

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
Samurai Jack arkadaşım, bugün (20 nisan) bizim meslek odası seçimleri olduğu için sultanahmete gitmek zorundayım. gelecek hafta sonundan itibaren seninle ortak gezi planı yaparız. selamlar

Tepki
4
bugünkü corratec li bendim 9 da çıkan gruba katılmak için gittim.Tam 9 da buluşma yerindeydim ama 8.30 a alındığından haberim yoktu ben de tek başıma devam ettim yetişirim ümidiyle.Yolda bir grup gördüm , yetiştim derken baktım ki Atilla bisiklet grubuymuş.Baktım onlar yavaş gidiyordu, ben de geçtim onları.Sonra anladım ki ısınıyorlarmış.Beni bir geçtiler bir daha da yetişemedim.Herhalde mtb ile biraz zor oluyor.

bugünün raporu bu kadar komutanım.Müsait zamanı olan varsa hafte içi de tura çıkabiliriz.Üsküdar da oturuyorum, çok da yavaş değilimdir.sabiha grubuna rahatlıkla ayak uydurabiliyorum.

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@hacı osman

Birde yazmışşın 20.04.2008 Paşaköy turunda bende vardım diye !....
Ben bırak Paşaköy antrenmanını Sabiha antrenmanında bile Corratec Mtb li bir arkadaş görmedim !....

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Bibendum

Cüneyt'im ,

Hacı Osman birara sık geliyordu bizle hatırlıyorum . .

İyide gidiyordu hatta bir turda Mustafa abiyle ( bal ) bizi sağlam çekmişti . .Tren gibi gidiyordu :D :D :D

Selamlar ,
Tolga Gürgün

gel mtb lide olsan , korrateklide olsan , kolnagoluda olsan gel çevir ,
kalblerin dostu caddebostan grubu

eminix

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Bianchi
Pendik ,Tuzla civarındaki bisiklet tamircileri yeterlimidir ,yenilerine ihtiyaç varmıdır,yardımcı olursanız çok memnun olurum.