Pedallarken dinlediğiniz müzikler?

x-X-x

Üye
Tepki
1
bn bisiklete binerken tek kulaklıkla dinliyorum ***SAGOPA KAJMER***i tavsiye ederim sadece bisiklete binerken degil her zaman :D

Scudo

bikesever

Üye
Tepki
8
ibrahim tatlıses ,yıldız tilbe,bülent ersoy,müslüm gürses, bunları bir dene derim hoş olur

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
***ben rüzgarın sesini dinliyorum her türlü müziğe bedel***
((esaslı laf ettim galiba)) :D

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
orhan gencebay--hatasiz kul olmaz
orhan gencebay--batsin bu dünya
orhan gencebay--yargisiz infaz
ahmet kaya --aladikça
ahmet kaya--giderim
ahmet kaya--korkar1m

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
metallica iyi gider tempo antrenmanlarında aynen led zeppelin diyen varmıydı superdir kashmir in oldugu album hangisiydi?? tavsiye ederim.

ben bazen opera bile dinlerim mesela yagmur yagarken pavarotti iyi gider

techno sevenler bilirler tour de france diye bir albumu olan fransız bi grup vardı superdir

bu aralar scrubs dizisinin soundtrackini dinliyorum orada zero 7, the shins, coldplay, colin hay,remy zero, nick drake, iron and wine, gibi gruplar vardır tavsiye ederim

özellikle nick drake acaip bi amca. dinlemeye değer... muzikler genelde kıpır kıpır eglenceli sarkılar ve sozler hosunuza gidecektir emin olun...

NaKe

Üye
Tepki
7
İsim
Namık K. K.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben Hoobastank müziklerini öneriyorum. Baya gaza getiriyo müzikleri.

M3rt

Aktif Üye
Tepki
7
bisiklete binerken bence hareketli şarkılar çok daha iyi olur.ben linkin park ı öneriyorum büyük bi hayranı olarak.ama trafikte bazı yerlerde dikkatli olmak lazım araçların seslerinin duyulmaması kazalara neden olabilir

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
Speed Metal=Hız yaparken :)
Death Metal=Tempolu :)
Nu-Metal=Araçların dikiz aynalarına kasıtlı vururken :)

Ama ben dinlemem iki teker üzerinde.Çünkü yolu dinlemek pür dikkat girmek benim için daha önemli..Sebep araçlar fazla önemsemiyor bisikletlileri..Korna,Boğulmuş motor sesi..Bunları dinlemek lazım asıl :)

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

wbw95

Üye
Tepki
2
bence hiç bir müzik dinlemeyin çünkü dikkatimizi azaltıyor buda kazaya neden olabilir.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Kesinlikle Offspring! Bana In-line skate takımındaki günlerimi hatırlatıyor, gösterilerde hep Offspring çalardık..

Ancak arabaları duyacak kadar kısık yada tek kulaklık ile dinlemek lazım.. Gaza gelip ezilerek ölmek pekte cool olmaz ;) .. Önce güvenlik!

Tepki
19
seni hangi müzük ateşliyorsa onu dinle, ister klasik müzik, istersen mehteran, ama ne dinlersen dinle sesi kısık olsun, en azından çevrendeki sesleri duyabilecek durumda ol, sadece görmek bazen yetmeyebilir.

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
valla onu bunu bilmem ama bence müzik dinlemek pek mantıklı gelmiyor bana,özelliklede trafikte pedal ceviriyorsanız. yinede tabi kişinin tercihine baglıdır bu.

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
kişi iyi sürüyorsa şarkı kendinden geliyor yola konsantre oldummu bazen şarkıyı bile duymaya biliyorsun amaşarkı dinlemekte bazen zevkli oluyor

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
Bence dinlemek yerine mırıldanarak sarkı söylemek daha iyi. Hem böylece dikkatiniz dagılmıyor. Uzun yolda genellikle Pink Floyd'dan Brain Damage, Echoes ve Breathe ile Shine On You Crazy Diamond favorilerim.

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Bu konuda şiddetle Metal kategorisini öneriyorum.
Hatta sert türler daha da gaza getirici.
Rammstein, Hatebreed, Slayer, Accept bunlara örnek teşkil edebilir.
Hörmetler...